Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól adtok a...

Hány hónapos kortól adtok a babának gyümölcsjoghurtot? (danone-könnyű és finom, túródesszert) Esetleg kefir?

Figyelt kérdés
Most 10,5 hós a kisfiam és a nestlé, milupa babajoghurtot valamint a natur joghurtba ha teszek gyümölcsöt nem eszi meg...
2010. máj. 21. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Én már 8-9 hónapos korában kóstoltattam vele, de "hivatalosan" 1 éves kora óta adom neki a joghurtot, meg az ilyen tejes dolgokat. Szerintem 10,5 hónaposan már adhatnál a picidnek, de úgyis attól függ, hogy a kis szervezete hogyan bírja. Mert a szakértők azt mondják, hogy 1 éves kor alatt nem ajánlott adni tejterméket. Nálunk hál' Istennek nem lett baj.
2010. máj. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia,


mi is 8 hónapos kora óta adjuk neki, nagyon szereti. joghurt+krémtúró+túrórudi :) nem volt semmi gond vele nálunk sem :) most már 18 hónapos.


Ági

2010. máj. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!