Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egészségesnek tartjátok a...

Egészségesnek tartjátok a Danonino gyümölcsjoghurtot? Adnátok 15 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Én mindig natúr joghurtot veszek és abba keverek gyümölcsöt vagy gabonapelyhet. Most kaptunk ajándékba Danonino-t,nem tudom,odaadjam-e a fiamnak...
2011. szept. 2. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Én adtam neki kislányomnak. Nem volt baja tőle. Sőt. Szerette és szereti a mai napig.
2011. szept. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
nem óvhatod mindentől...bölcsiben is fog kapni hasonlót.
2011. szept. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Nem mondanam, hogy egeszsegesnek tartom de ettol fuggetlenul neha adok neki. Sajnos "vegyszeres" vilagban, elunk es burokba nem nevelhetem, megvedeni mindentol ugysem tudom. Szerintem mar hozzaszokott a szervezetunk mar ezekhez a vegyszerekhez, immunitasunk van ra. A sima rendes joghurt is elall 2 hetig a cimkeje szerint. Ugyhogy tuti ez is genkezelve van valamennyire, hogy ennyi ideig nem romlik meg. A sjtokrol nem is beszelve. Milyen az a sajt meg vaj ami elall honapokig? :) Szoval ha egyik dologtol ovom akkor ugyis kap a masikbol. Hacsak nincs az embernek sajat tehene, zoldseges kertje stb. es nem maga kesziti el ezeket a termekeket akkor hiabavalo a tulaggodas. Sajnos nallunk ez nem lehetseges. Egydul kis zoldseges kertunk van, erre van idonk.

Semmi sem egeszseges sajnos de ilyen a mai vilag. :(

Persze ez csak az en velemenyem, ettol meg nem muszalj odaadnod a picurnak ha felsz es teged a sajat keszitesu megnyugtat.

2011. szept. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Nincs elég baj a világban? Hát dehogynem, nem kell még saját életedet, saját magadat is neurotikussá tenni.

Nem egészséges, hiszen gyárban készült(csakúgy mint a natúr, meg a gabonapehely), de nem lesz semmi baja tőle.

Mert az evolució törvénye is ezt diktálja, az ember szervezet alkalmazkodott ehhez és bírnia kell.

2011. szept. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt gondolom,hogy látható baja nincs tőle. De vajon az összetevői megfelelnek egy babának? (mert én eléggé figyelek arra,hogy egészséges legyen,amit adok neki)
2011. szept. 2. 12:44
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

Azt gondolom,hogy látható baja nincs tőle. De vajon az összetevői megfelelnek egy babának? (mert én eléggé figyelek arra,hogy egészséges legyen,amit adok neki)


Mi baja lenne tőle?milyen összetevő nem felel meg neki?olvasd el a cimkéjét.

az meg más dolog h ki mit tart egészségesnek,vki a tejet vagy a hust se tartja annak.

2011. szept. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem minden a mértéken múlik. Nyilván azért van gyerekes arculata a joghurtnak, mert nekik készítették és attól, hogy alkalmanként eszik semmi baja nem lesz. Én azon a véleményen vagyok, hogy akkor sem lenne sokkal egészségesebb az étrendje, ha mindent a kertben termesztenénk, mert mifelénk a levegő minősége nem túl kiváló. Az édességtől sem lesz a gyerekeknek bajuk, ha mértékkel kapják és nem étkezések helyett.
2011. szept. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Igen, adom. Szereti
2011. szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem eszek danone joghurtot, a gyermekemnek sem fogok adni :) Én is natúr párti vagyok. Szerintem sokkal jobb az mindenkinek.
2011. szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!