Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici piros kiütések, olyan...

Pici piros kiütések, olyan mint a pattanások, de nem múlik el a babám nyakán, karján stb. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

1 hete csak a nyakán jött ki 1, majd 4 nap múlva a karján is és utána még 2 a nyakán.Szóval csak 6 db van a testén kb.

Az idegesít, hogy nem gyógyulnak nem halványulnak csak piroslanak. Ma voltunk a dokinál aki azt mondta, hogy olyan mint a vírusos szemölcs és ha nem javul kedden vigyem vissza.

Valaki hallott már ilyet vagy volt már ilyen a babáján?


2010. máj. 21. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt ilyen csak neki az arcán és a nyakán,és nem tejkiütés volt nekünk sem,én is megmutattam a doki néninek,és ö halicar krémet javasolt rá.

De ha virusos szemölcs,akkor nemtudom,h mivel lehetne vagy egyáltalán lehet-e kenni.

Szerintem ha bemész egy patikába és elmondod,h mi van a babáddal,ök hátha tudnának segiteni neked!

Szoritok nagyon,h elmuljon a picikédnek!

2010. máj. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Már voltunk a patikában de csak az asszisztensek voltak ott és ők nem nagyon értenek a dolgokhoz, majd ha a patikavezető ott lesz visszamegyek köszi még 1szer
2010. máj. 21. 16:58
 3/6 anonim ***** válasza:
én inkább orvoshoz vinném. a patikus csak patikus.....
2010. máj. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babámon is vírusos szemölcs volt, van. A nyakán és az állán alul. A bőrgyógyászaton állapították meg, nem szabad saját kútfőből kenegetni!!! Már egyszer leszedték, és mondták hogy még kétszer, háromszor biztos kell majd menni, mert kijöhet több helyen. Egyébként nem fáj neki. Amikor leszedték, akkor lefertőtlenítették, és egy pici kanálkával (olyan kullancsszedő- félével) kikanyarították. A beavatkozás nem fájt neki állítólag, csak ő viszolyog ha lefogjuk, így végigordítottuk a dolgot. Nem tartott tovább 10 másodpercnél maga a beavatkozás. A babám olyan 3 perc után nyugodott le, onnantól eszébe sem volt, nem nyúlkált, tehát biztos nem fájt neki. Írtak neki rá kenőcsöt (Bactroban), és azzal kellett párszor bekenni. Most megint van neki, ha gyűjtök egy kis lelkierőt, újra viszem.

Jobbulást a babádnak, neked pedig kitartást!

2010. máj. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet melegkiütés?
2010. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meleg kiütésre én is gondoltam, de a doktornő azt kizárta. Még arra gyanakszom, hogy nagyon fogzik és a feneke is rettentő csúnya. Nagyon érzéken a kis bőre, lehet, hogy a pöttyök is ezzel vannak összefüggésben.
2010. máj. 25. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!