Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Piros apró pattanások jöttek...

Piros apró pattanások jöttek ki két hós babám arcán, mi lehet ez, kell kezelni valamivel? Ha kimegyünk tehetek rá naptejet nem fog még jobban kipattogni? Vagy ha ugysem éri nap akkor felesleges a naptej?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyenek vannak a 8 hetes kislányom arcán. A védőnőm szerint az emésztése nem tökéletes, azért vannak. szerintem a meleg is közrejátszik. Én kamillás vattával szoktam kenegetni, utána meg jól szárazra törlöm a kis pofiját. Szépen leszárítja a pattanásokat.

Én naptejet nem kenek az arcára, sosem teszem ki erős vagy direkt fénynek. Főleg, hogy elég fehér és érzékeny bőrű...

2009. júl. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neked is inkább az arcszélein van kipattogva?
2009. júl. 23. 09:08
 3/3 anonim ***** válasza:

A szeme alatt, a fülénél és az állánál. Én már arra is gondoltam, hogy a bukástól is lehet, hogy a kifolyó kajamaradék kicsit kimarja a pofiját.

De mondom, a kamilla nagyon jó rá. Sokszor kell kenegetni, de 1-2 nap alatt eltünteti a pöttyöket.

2009. júl. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!