Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Testápolóval kenjem a 2...

Testápolóval kenjem a 2 hónapos babámat?

Figyelt kérdés
Piros pöttyös a mellkasa és a karjai is, kicsit érdes is ezeken a helyeken a bőre. A gyerekorvos tegnap látta, szerinte ártatlan pöttyök, nem kell vele foglalkozni. Ti fürdés után kenitek valamivel? Most semmit nem használunk, csak a gyógyszertári fürdetőt a vízbe.
2010. máj. 21. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mindíg bekenem kezdetektől hidrofiles testápolóval. Gyógyszertárban keverik.
2010. máj. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a gyerekorvos javasolta, hogy a gyógyszertári fürdetővel bekenhetem a babát is fürdés után. Használható testápolóként. Gyönyörű a bőre! Próbáld ki!
2010. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak gyógyszertári kenőcsel kend!
2010. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem használok semmit, kb. 3 hós korára lett nagyon finom puha a bőre. Születés után hámlott helyenként, főleg a keze, lábfeje, de nem használtunk testápolót. Csak a gyógyszertári fürdetőt használjuk.

Szerintem is max azzal kend be.

2010. máj. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én születésétől kezdve gyógyszertári testápolóval kenem a bőrét,mindig szép volt neki, 11,5 hónapos a kisfiam. Múlt héten viszont kijött a hátán és a mellkasán egy csomó apró piros pötty, a doki azt mondta, nincs jelentősége, biztosan "melegkiütés", kenjem be Sudocremmel. Azt nem tudom,valóban mi okozhatta, de a Sudocrem 3 nap alatt szépen helyrehozta.
2010. máj. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nekem a védőnő mondta a Sudocrem-et a pöttyökre, ahol próbáltam, ott sem múltak el. :( A fürdetőkrémet eddig a vízbe tettem és a kis darabokkal kentem be, ahol mostam a babám. De ezek szerint szárazon is bekenhetem úgy, hogy utána nem mosom le?
2010. máj. 21. 22:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, szárazon is bekenheted.
2010. máj. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Száraz bőrre olivaolajat vagy sima étolajat javaslok. Nekünk sokkal jobban bevált, mint akármilyen babatestápló.
2010. máj. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!