Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos fiam lázas, hasmenés...

7 hónapos fiam lázas, hasmenése van! Vigyem ügyeletre vagy várjak holnapig?

Figyelt kérdés
doktornénink ma nem rendel éjszaka nyűgös lázas volt+ 3 szor cseréltem pelenkát!a fogától lehet?még nincs egy sem de két hete nyűgös rág mindent,nyálzik minden tünetet produkál!viszont éjszaka 38,4 volt a láza!most jobban van elég jó kedvű de megy a hasa továbbra is és az előbb kapott nurofent mert ismét 38 fokos láza volt!!mit tegyek???,
2011. nov. 24. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Lázas gyerekkel azonnal orvos, persze lehet hogy jön a foga és az hozza ezeket magával, de a láz nem jó, mutasd meg orvosnak, és adj neki lázcsillapító kupot. Ismerősön kislányának lázgörcse lett, nem jó dolog, inkább feleslegesen menjetek minthogy nagyobb baj legyen, vidd be nyugodtan az ügyeletre is akár. Azért meg ne ijedj, biztos valami apróság, de lázzal egy ekkora babát tényleg azonnal vinni kell.

2011. nov. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen szagú a kaki? Büdös vagy savanyú? Büdös=beteg, savanyú=fogzik.

Pótold a folyadékot, csillapítsd a lázát, és telefonálj a dr néninek.

2011. nov. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elviheted, de nem sok értelme van! Adj neki sok folyadékot, nurofen helyett illetve mellé lázcsillapító kúpot, főleg éjszakára. Vagy fogzik, vagy pedig beleesett a vírusba. Ügyeletre csak akkor kell és lehet menni, ha hirtelen jön valami, ami azonnali segítséget kíván. Mellesleg hétköznap van alig múlt dél, valami orvosnak lennie kellett a délelőtt folyamán is, vagy másik gyerekorvosnak, vagy valamelyik felnőttnek. Én nem vinném el, csak nagyon végszükség esetén.
2011. nov. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem büdös savanykás szagú a széklete inkább!!tényleg nm tudom mit csináljak akkor!persze másik doki van bent akit nem ismerek szóval nem szívesen viszem oda!kedve jó,inni iszik sokat,eszik is délutánig várok szerintem akkor lehet elvisszük a férjemmel!
2011. nov. 24. 12:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel a saját dokidat, majd ő megmondja, hogy mit tegyél. Én is azt szeretem, ha ami drnénink látja, de származott már előnyünk is abból, hogy végülis másik doki vizsgálta meg!Normafloret szerintem adhatsz neki.
2011. nov. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

biztos, hogy nappal nem vinném ügyeletre, szerintem nincs is.

mi akkor megyünk ha gond van, nem pedig akkor mikor a dokink rendel. most már ismerjük az összes dokit, mindegyik nagyon aranyos, kedves és nem szóltak egy rossz szót se hogy hozzájuk vittem a fiam, teljesen természetesen veszik.

szerintem nyugodtan viheted másik orvoshoz, ha hasmenése van akkor nem árt megmutatni :S

2011. nov. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!