Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért riad fel újabban a 4...

Miért riad fel újabban a 4 hetes babám, miután leraktam aludni?

Figyelt kérdés
Eddig ha elaludt szopi közben, utána leraktam, aludt mint a tej. Pár napja vettem észre, hogy miután lerakom, alszik, de pár perc után után felriad. Csukott szemmel ugyan, de kalimpál picit a kezével, nyújtózik és nyögdécsel hozzá. De nem úgy nyögdécsel, mint például amikor felébred és enni kér. Igazából mintha félálomba lenne ilyenkor. Tart ez a félálomban való "hangos" alvás olyan 10-15 percig és utána elcsendesül, alszik teljes nyugalomban. Sírás nincs. Szóval végképp nem értem! Ráadásul nem is folyamatosan csinálja ezt, mindig mikor odaérek a kiságyhoz, csend van pont. Amint kiérek, megint hallom a hangját...
2017. júl. 18. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Büfizik? Vagy felkelne rá? Nekem ez lenne az első tippem.
2017. júl. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sokat szopott, és nem büfizett eleget,. De nem kell vele törődni. Minden baba csinál ilyent. Csak akkor vedd fel, ha nagyon sír.
2017. júl. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet a Moro reflex(ölelő-reflex) is. Amíg nem zavarja nagyon az alvását nem kell vele foglalkozni 2-4 hónapos korára elhagyja. Kislányomat már zavarta,sikítva ébredt miatta sokszor,így hason altatom,azóta átalussza az éjszakákat.
2017. júl. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnál is a Moro -reflex miatt volt ez. Úgy oldottam meg, hogy hason alszik. Ő a kiságyában van légzésfigyelővel, így én is nyugodtabb vagyok.
2017. júl. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!