Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás alatt ti tudtatok...

Szoptatás alatt ti tudtatok fogyokurazni?

Figyelt kérdés
Hogy csinaljam? Sajnos maradt uszogumim. Szeretnek elkezdeni tornazni de picit az eteleket is megvalogatnam. Mivel keveset nem ezetek igy köreteker, es a pekarut szeretnem kivonni etrendembol.
2017. júl. 23. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Akkor tudtam, mikor már csak párszor szopizott a pici, és evett mást rendesen.

Nagyon visszaesett a tej mennyisége, ha tornáztam, vagy éhes voltam.

Éhezés nélkül fogyni meg nagyon nehéz úgy, ha a hasfájós, érzékeny gyomrú baba miatt jóformán csak krumplit és kenyeret lehet enni. Sajnos tej és tejtermékek, tojás, a legtöbb zöldség, és sok gyümölcs is kiesett.

2017. júl. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg se próbálnám. A torna oké, de a fogyókúra nem. Kell a tej a babának. Szoptatás közben amúgy is megy le a fölöslegből. De lehet, nem mindenkinek, azt nem tudom.
2017. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Tilos. Pont a szenhidrat termeli a tejet. Lesz meg idod fogyokurazni, de a baba egyszer kicsi es van szuksege anyatejre.
2017. júl. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dietetikussal összeállított étrenddel én fogytam és a tejem se lett kevesebb. Egyszeri beruházás, érdemes szakembert keresni a könyékeden. 10e Ft körül van egy magánrendelés, szerintem ennyi egyszeri kiadás bőven megtérül.
2017. júl. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Két napig szinte nem ettem csak ittam(simán kibirom ezzel nincs probléma) viszont a tejem teljesen elfogyott akkor.

Nem szaba mivel az ételből italbol amit elfogyasztasz attól lesz tapanyagdus a tej(illetve marad is q tej)

Már nincs szopi tornázok és hatalmas fogyokuraban vagyok fogytam is. Meg kell várnod a szopiztatas végét amit emiatt ne gyorsíts fel hisz nem éri meg!utána lehet fogyizni :)

2017. júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kismamában volt pár éve egy cikksorozat, mikor szoptatós kismamát fogyasztottak le. Teljes heti mintamenü is benne volt. Edzéstervet csak nagy vonalakban írták le. Nem tudom neten fent van-e, de nagyobb könyvtárakban megtalálod szerintem.
2017. júl. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szoptatás alatt annyit fogytam, mint semmi mástól előtte. a Szoptatás nálam tuti fogyókúrás módszernek bizonyult. Persze nem rögtön szülés utáni pár hónapban, hanem később.


Ne vond ki a pékárut az étrendedből, mert sokszor a fokozott szénhidrátbevitel ad megfelelő mennyiségű tejecskét! Meg nálam még a gyümölcslevek váltak be.


Majd ráérsz fogyni, ha a baba betöltötte a hatodik hónapot és már elkezdesz hozzátáplálni.

2017. júl. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!