Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti tapasztaltatok paranormális...

Ti tapasztaltatok paranormális dolgokat a babátokkal/kisgyereketekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sok helyen lehet hallani, olvasni mindenfélét, hogy ebben az életkorban éreznek/látnak dolgokat. Ti tapasztaltatok bármi ilyesmit?

2017. júl. 29. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
nem
2017. júl. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem, ez csak mese, bebeszélés. Egy kisbabának minden új és érdekes. Egy szokatlan hang, árnyék a falon stb. Ebben semmi paranormális nincs.
2017. júl. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem. :D
2017. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

[link]


[link]


:)


Én csak olyat hallottam élőben - nem saját gyerek, ismerőssel esett meg -, hogy a csaj ment az utcán, és a kislány hangosan rákérdezett: "anyu, a néninek babája lesz?" Egy héttel később pozitívat tesztelt. :)

2017. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem, én azt tapasztaltam, hogy általában mindennek megvan a reális magyarázata. Én őszintén szólva ilyenekben nem hiszek, mégis volt egy olyan eset amit sokan úgy magyaráztak volna. A fiam állandóan egy bácsit emlegetett a szobában olyan 2 éves kora körül, hogy megy vele játszani, vitt neki kekszet és hasonlók. Kezdett rossz érzésem lenni, kérdeztem milyen a bácsi, egész pontos leírást adott a maga szintjén, pl. hogy kalapja van már-már elbizonytalanodtam, amikor egyszer ebéd közben mondta, hogy szeretné odahozni a bácsit. Na, mondom, hozzuk. Erre bementünk a szobába, mutatja a vitrines szekrény mögött a férjem egyik dvd-jét, Indiana Jones, Harrison Forddal az elején. 😅 Mondom ő a bácsi akivel beszélgetni szoktál? Közli hogy igen. Hát nagy kő esett le a szívemről :D. Ő pedig a legnagyobb természeteséggel mondta: gyeje bácsi, megyünk ebédelni. :D
2017. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Haha 5-ös! 😂😂😂
2017. júl. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Pedig én még hiszek is abban h ők akár láthatnak is ilyeneket. Teljesen nyitott vagyok ezen a téren. De sem az én lányomnál sem a környezetemben nem tapasztaltam ilyet
2017. júl. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Én tapasztaltam személyesen. A gyerekek értelmesebbek a felnőtteknél, ezért nem próbálják letagadni, amit látnak.
2017. júl. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem hiszek ilyesmiben, de a párhónapos gyerekem integetett a plafonnak, gagyogott és mosolygott a plafonra. Semmi más nem lehetett, csak az üres fehér plafont láthatta. A frász kitört, pedig nem hiszek ilyenekben, de nagyon furcsa volt, mert nem találtam magyarázatot. Túl pici volt a képzeletbeli baráthoz, azzal nyugtattam magam, hogy biztos csak újraélt valami korábbi dolgot.
2017. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
A kisfiamnak egyetlen természetfölötti képessége van: mindenben rá tudja kényszeríteni akaratát a feleségemre. Ez a képessége működik a nagyszülőknél is. Érdekes, velem (apjával) nem. ;-)
2017. júl. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!