Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, hogy eddig jobb oldalon...

Baj, hogy eddig jobb oldalon ringattam a babámat?

Figyelt kérdés
Valahogy jobb így tartani. Tegnap hallottam hogy a bal oldalon kell ringatni a babát főleg a kötődés miatt.
2017. aug. 1. 13:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Első naptól fogva mindig a jobb oldalamra teszem büfizni, ott tartom. Most már nagyobb, még mindig jobb oldalra teszem a csípőmre.


Szeret és semmi gond a kötődéssel :)


Én inkább azt hallottam, hogy nem a direkt tartás, hanem a tudatalatti "hova tevés" az érdekes. Tehát ha te inkább a jobb oldalra rakod, az jelent valamit. Ha balra akkor meg mást. Szóval nem tudom mi ez a mende-monda pontosan..

2017. aug. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Ja és sosem tettem tudatosan. Mindig ahogy kényelmes volt.
2017. aug. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

De jó, hogy nem olvastam (hallottam) annyi mindent, amikor baba volt a fiam.


Azért kíváncsi vagyok, mivel indokolják ezt az állítást. Jobb oldalon ringatva miért nem fog annyira kötődni?

2017. aug. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én mindig a jobb vállamon büfiztettem, most a jobb oldalon ültetem a csípőmre, mert bal oldalt olyan szerencsétlenül fogom, hogy attól félek leesik. Próbálkozok a baloldalt is használni, mert néha nagyon fáj a jobb vállam a cipeléstől. Fektetve mindkét oldalt ringatom, bár az első pár hétben a jobbat éreztem biztonságosabbnak.
2017. aug. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Baloldalon hallja az anya szìvverését,azért fontos.
2017. aug. 1. 14:04
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Bárhol hallja a mellkasodon. Ahogy te is bárhol hallod a férjedét mondjuk, ha ráfekszel, hajtod a fejed a mellkasára. :)

Ne misztifikáld túl ezt, különben a gyerek is érezni fogja hogy kételkedsz a kapcsolatotokban. Ne keress okot az aggódásra.

2017. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok hülyeséget összehordanak
2017. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nem fog kötődni és diszlexiás lesz.

Ugye ezt te sem gondolod komolyan?

Tök mindegy, hol tartod. A net tele van hülyeséggel, már a terhesség alatt észrevettem, minden baromságra találsz példát, jobb ha nem netezel.

2017. aug. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

De jó volt, mikor az információért könyvtárba kellett menni, nem a netre... Ösztönből normálisabbak voltak az emberek, mint most, "utána olvasva".


A világon semmi baja nem lesz a gyerekednek, de te szedd ösdze magad, ne legyél enbyire bizonytalan!

2017. aug. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én most kíváncsiságból megpróbáltam a bal oldalamra tenni, de olyan kényelmetlen volt, hogy ezután sem fogom így csinálni, még szerencse hogy hülyeségnek is tartom amit írsz... ha nem az, akkor vállalom, hogy inkább kötődjön kevésbé mint hogy kiejtsem :D :D....
2017. aug. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!