Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom hogyan lehetne jobb?!

Nem tudom hogyan lehetne jobb?!

Figyelt kérdés
Nagyon nincs türelmem a 8 hónapos gyerekhez. Nagyon sokat vagyok rossz kedvű, ingerült. Valószínű, hogy köze van hozzá annak is, hogy rossz a kapcsolatunk a gyerek apjával is.
2017. jún. 11. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne hogy ha nem lenne rossz a kapcsolatod a gyerek apjával akkor ez másként lenne - ezt onnan tudom hogy mostanában velem is ez a helyzet nagyon durván bánik velem testileg és lelkileg a férjem - viszont én mégis pont ez az hogy a gyerekemhez fordulok segitségért azaz belőle meritem az erőmet - aki most 5 hónapos egyébként!


De mégse működhet ez igy mert nem jó a gyereknek azt látni hogy az anyja szomorú apja miatt meg hogy mindig szemtanúja az örökös "háborúnak".


Ha a gyerek apja nem változtat akkor próbáld meg úgy irányitani az életedet hogy ez változzon, legyen aki megbecsül téged és szeret - tudni fogod mit kell tenned.

Ne a gyerekeden vezesd le a fájdalmat hanem pont ez az hogy legyél most még jobban mellette mert neki és neked is egymásra van most ebben az időszakban a legnagyobb szükségetek! Minden meg fog oldódni!

2017. jún. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Menj el egy pszichológushoz, és hozd rendbe az idegeidet. De komolyan. 8 hónaposan még kb nincs is mivel idegesítsen, innen csajük nehezebb lesz, ahogy kezd igazán megjelenni az akarata, jön a dackorszak stb. Ő nem tehet róla, hogy az apjával nem jöttök ki.
2017. jún. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudatosan vigyáznod kell rá, hogy ne a gyereken éld ki a feszültséged: figyelmeztetni magad és nagy levegővel nem magadra venni, ha nyűgös vagy bármi másképp sikerül, mint tervezted. Egyébként meg a magnézium plusz B-vitamin komplex (meg a nagy séták) tényleg sokat segítenek a stressz elviselésében, többet bír az ember. És beszéld ki magad barátnővel vagy rokonnal, valakivel, akiben bízol, jóban vagy, illetve ezek híján jók lehetnek még a párkapcsolati témákkal foglalkozó könyvek vagy előadások is (akár a youtube-n), hogy egy kicsit kívülről lássa az ember a saját és a másik helyzetét.
2017. jún. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismeros a helyzet sajnos. Jarjatok sokat friss levegore, olyankor a baba is elvan es talan a te idegeid is megnyugszanak.
2017. jún. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!