Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és mikor álltatok át...

Hogyan és mikor álltatok át babakajáról a felnőttek kajájára?

Figyelt kérdés
Írnátok példákat, hogy miket főztetek az elején -összeszokásképpen?
2010. máj. 23. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én alapjába véve sem főzök fűszeresen és zsírosan. Így már 11 hósan azt ette amit mi, kivéve a tejes dolgok. Semi gond nem volt, én már első perctől kezdve tettem a kajájába sót, cukrot is, és fűszereket is már 8 hótol.
2010. máj. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1 évesen kezdtem, de kb 15 hótól szokott rá teljesen. Ilyesmiket főzök: makaróni (darált husiból), tejfölös-sajtos tészta, krumplis tészta, rakott zöldbab (darált husi, rizs, tejföl), rakott krumpli (virsliből neki), rakott karfiol, paradicsomos húsgombóc, mindenféle főzelék.

Csupa olyat főzök, ami elég puha, hogy ne kelljen turmixolni, mert még csak 8 foga van, rágni nem tud rendesen. Másfél éves.

2010. máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!