Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Canesten krém babapopsira? Ez...

Canesten krém babapopsira? Ez ugyan az amit a felnőttek használnak vagy van gyerekeknek való is?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
A Canesten gomba ellen való. A gyerekorvos írta fel? Ha nem, akkor ne kezeld a saját fejed után, hanem vidd el orvoshoz a picit.
2010. nov. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon csúnyán, foltosan van kipattogva a baba popsija, akkor megpróbálhatod ezzel nagyon vékonyan bekenni. De én is inkább elvinném dokihoz, mert ahány fajta felmaródás létezik, annyi fajta kezelési módja is van.
2010. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hála Istennek csak néhány(kb.5-6) piros pici pötty van a popóján,és egy ezek közül vérzik.Ezért kezdtem el olvasgatni,hogy mit tehetnék.Néhány éjszakán át nem cseréltem reggelig a pelust,és gondolom ez a baj.
2010. nov. 3. 14:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja,és nem orvos írta fel itt olvastam egy kérdés válaszaként.
2010. nov. 3. 14:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Én alapból hámosító kenőcsöt (Sudocrem, Neogranormon, Bepanthen) kennék rá addig is, amíg orvoshoz eljutok vele. Canestennel nem próbálkoznék.
2010. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképpen valamilyen hámosító krémet kenj rá, és vidd el dokihoz.
2010. nov. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!