Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok is esett hanyatt...

Babátok is esett hanyatt mikor térdre állt? 7,5 hónapos babám az előbb belekapaszkodott a puffba és térdre állt rugózott majd kis idő után hanyatt esett.

Figyelt kérdés
Vékony a szőnyeg, és koppant picit a feje. Ugye nem lesz baja? Nem tudom mennyire üthette meg. Felvettem mert elkezdett sírni, de gyorsan megnyugodott, és most játszik.
2010. máj. 23. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem aluszékony,nem hányt és nem viselkedik furcsán,akkor semmi gond.Ne aggódj!Az is jó,hogy rögtön felsírt.Lesz még jó pár esés,nagyobbak is.
2010. máj. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ettől még nem lesz baja,ez még csak a kezdet látom az első babád lehet.Nyugi lesz még több és durvább ilyen is.Az én 14 hónapos fiam is néha kel fekszik.Az a lényeg,hogy nem szabad megijedni és sopánkodni,mert akkor a kicsi is elkezd még jobban sírni.Én mindig azt mondom neki,hogy semmi baj katonadolog és próbálom a figyelmét elterelni a történtekről!
2010. máj. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, első baba. Felvettem, mondtam hogy semmi baj, és eltereltem a figyelmét. Most játszik, vigyorog, sikongat. Remélem ez így is marad és nem lesz gond.
2010. máj. 23. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! Hatalmasakat fog még esni, nyugodj meg! Sajnos ez ezzel jár. Próbálj meg nem nagy ügyet csinálni belőle, ahogy elesik, mondd mindig, hogy hoppá, ha látod rajta, hogy ez most biztos fájt neki, vigasztald meg. Sokat kibírnak a kis manók.
2010. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Annyira sajnálom ilyenkor, de igyekszem úgy kezelni, mintha semmiség történt volna hogy ne ijedjen meg.
2010. máj. 23. 17:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!