Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7. hònapos babával lehet...

7. hònapos babával lehet hosszú távra menni nyaralni? Igazság szerint 6. napról lenne szó.

Figyelt kérdés
Az érdekelne mennyire viseli meg ,hogy nem vagyunk otthon ennyi ideig?
2017. aug. 4. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

A lányom külön élvezre az új látnivalókat.

Különösebben nem hatotta meg a dolog. Én ott legyek ( meg a cicim) és ennyi

2017. aug. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%
Semennyire, ne legyel mar ilyen korlatort!
2017. aug. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Hétfőn indulunk 1 hétre Balatonra :D

7 hónapos szintén.


Amíg van mit ennie, van utazó ágy amiben tud aludni, fürdő ahol az esti fürdés rituálét megcsináljuk, nem érdekli hol vagyunk :D


Nyugodtan menjetek, szokja a változatosságot, így könnyebben veheti később is a környezet váltásokat. Nekem így a logikus.

2017. aug. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg nem viseli, mi is voltunk jól elvolt. Más kérdés hogy nekem nem volt valódi pihenés sőt jobban elfáradtam mint itthon, hiszen mindent ki kell logisztikázni, idegen helyen csak nehezebben aludt, míg itthob minden a kezem ügyében van stb.. ha rám hallgatsz és tehetitek inkább menjetek csak 3 napra, de vigyetek dadust vagy nagyszuloket hogy valoban pihenni is tudjatok. Így nalunk is mukodott.
2017. aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!