Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A 35-40 napos ciklus mennyire...

A 35-40 napos ciklus mennyire nehezíti meg a teherbeesést?

Figyelt kérdés

HOSSZÚ MENSTRUÁCIÓS CIKLUS


Sziasztok! 7 honapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését. Néhány hónapig ugyan rövidebb-hosszabb késésekkel, de megjött a menzeszem. Márciustól viszont semmi. Terhesség kizárva. Voltam a nőgyógyászomnál, aki azt mondta, hogy örülhetek ha 35-40 napos lesz a ciklusom és nem hosszabb. Kaptam injekciót, aminek a hatására 7-10 napon belül állítólag visszaáll a rend. A kérdésem az lenne, hogy az ilyen hosszú ciklus mennyire nehezíti meg a teherbeesést? Esetleg ha valakinek van ilyen téren tapasztalata, megköszönném ha elmesélné. Egyelőre még nem szeretnék babát, viszont elképzelni sem tudnám az életemet gyerekek nélkül. Köszönöm a névtelen megosztást! Egy 21 éves lány



2016. júl. 6. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Szia.

EGYALTALAN NEM. Teveszme h a ciklus hossza vagy rendszertelensege akadaly lenne..egy osszevissza menzesz mellett is es hosszu ciklus mellett is teherbe eshets. Ket valami kell hozza termekeny ferfi es peteeres!;)

2016. júl. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet nem állt még be a hormon háztartásod, nekem most egy év után látszik rendeződni, hol 26 28 35 55 31 44 30 napra jött meg! :( Egy éve próbálkozunk babával, voltunk orvosnál írt fel premenset nekem de nem igazán használt pedig kevés ideig szedtem előtte gyógyszert, mégis nagyon bekavart :( viszont 1,5 év próbálkozás után foglalkoznak a babaprojektesekkel... így van időnk még, remény mindig van! hidd el magától is helyreáll!! Ettől még lesz babád :) nem szabad kétségbeesés! 24l
2016. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon aranyosak vagytok :) sok sikert, hogy minél előbb babázhassatok!
2016. júl. 6. 15:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy éven keresztül átlag 37-42 napos ciklusaim voltak,ahogy egyik honapban megjött 31.napra (ez volt nekem évek óta a ciklusom) már masik honapban kimaradt a mensi,tehát gondolom én hogy valami rendezödött odaben és igy sikerülhetett a baba! ☺
2016. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem nehezítette meg a teherbeesést. Volt amikor 46 napos ciklusaim voltak, mindig késett, de megjött. Mikor eldöntöttük, hogy gyereket szeretnénk, második hónapban össze is jött. A gond csak a szülés várható idejének meghatározásából adódott, uh alapján módosították a dátumot, de nem eléggé. 41+6 hetesen már megindították a szülést, de kiderült, hogy még akkor sem volt túlhordva a baba.

Vagyis én simán teherbe estem, csak a szülésre kellett többet várni :)

2016. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!