Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kivancsi lennek aki lh tesztez...

Kivancsi lennek aki lh tesztezik es 34-37 napos ciklusa van Segitene?

Figyelt kérdés
34-37 naposak lettek a ciklusaim, kivancsi vagyok akinek hasonlo mikor van kb hanyadik napon a pe? Koszonom ha valaki erdemleges valasszal szolgal. Tudom mindenki szervezete mas. Csupan kivancsi vagyok, koszonom!

2017. aug. 2. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 32-36 napos volt mi a kerdes?:)
2017. aug. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ohh bocsi nem láttam😶😶

Nekem 17-19.nap korul volt maskor 21.nap.:) lh teszt es homerozes segitett

2017. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elvileg 23an volt ovum most, es aznap deutan egyutt is voltunk, sejtesem szerint 6-an vagy 8-an kene megjonnie, a melleim 2xesere duzzadtak de ez nalam amugy is van ha mensi kozeleg, semmilyen folyasom sincs. Remenykedunk a bababan mert eleg regota probalkozunk.
2017. aug. 2. 20:26
 4/7 anonim ***** válasza:

1 tipp keress egy jo dokit.. nekem ezzel a hosszu ciklussal nem jott ossze.:/

Csak mikor helyrerakta a hormonokat ! :/

2017. aug. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jarok dokihoz, majusban voltam nala egy nagyobb kivizsgalason, mert miota menstrualok mindig 28-29 napos ciklusaim voltak, de tavaly novembertol mrgvaltozott, ezert elmentem rogton hozza. Akkor azt mondta ez lehet a stressz miatt akar. Menjek 3 honap mulva vissza ha nem valtozik. Visszamentem majd vegul majusban nagy vizsgalatot csinalt. Az igaz h elveszitettem az allasom es nagyon stresszes voltam. Most szeptember 15re kaptam ujabb idopontot hozza. (Hamarabb nem tudok menni amerikaban elek es nagyon sokan jarnak hozza) :(
2017. aug. 2. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Értelek. Ha most is ugyanezt mondja váltanék... elég felszines a valasz. Mintha letudná ennyivel mert nemtudja mi a baj.:/
2017. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Norman Bates ***** válasza:

Nekem is kb 32-38 nap kozott vandorolt. Altalaban 19-23 ciklus napon volt pozitiv az lh teszt. Multhonapban 15. Napon lett + az lh teszt, 11 nap mulva (10. Dpo) szep pozitivat teszteltem.

Annyira ossze vissza van mindig, szerintem minden nap nezd, en is igy csiptem el.

Sok sikert.

2017. aug. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!