Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5 éves kisfiam megint...

3,5 éves kisfiam megint beteg/kb.2 hetente/. Orra be van dugulva, néha hurutosan köhög, szerintem lassan torokfájás is lesz. Nem akarom antibiotikummal tömni, sokat kapott mostanába! Adna valaki tippet mivel kezeljem itthon?

Figyelt kérdés
Nem eszik,iszik meg bármit/pl.méz,kamilla tea.../
2010. dec. 3. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
coryzalia, probiotikum, cebion csepp, orrspray, stodal. én első körben ezekkel próbálkoznék.
2010. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
coryzalia-ról még nem hallottam!ezt hol lehet beszerezni??
2010. dec. 3. 12:37
 3/6 anonim ***** válasza:
patikában. homeopátis szer, kifejezetten náthára és torokfájásra.
2010. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

azt hittem speciális boltba kapható.

olvastam,hogy óránként 1 tabletta..

egy 3.5 éves gyereknek hogy adnád?/mennyiségbe/gondolom éjjel nem kell felébreszteni?!

2010. dec. 3. 12:42
 5/6 anonim ***** válasza:

nem:) éjjel aludjon csak. óránként eheti igen, ha még a szopogatás nem megy neki, (nem tudom, mert a fiam 2,5 éves és neki még nem megy), akkor kevés vízben kell feloldani.

elméletileg nem ehet ihat a bevétel előtt és után fél órával, de én ezt nem szoktam olyan komolyan venni.

jobbulást a kicsinek!

2010. dec. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Párásítsd a helyiséget ahol a legtöbbet van a gyerek ! Mi is a gyerekek miatt vettünk párásítót. Vagy fürdőszobában párásíts időnként és ülj be vele, vagy legalább este. Segít könyebben lélegeznie. Orrspray. Ha a köhögése rosszabbodik, érdemes lesz meghallgattatni orvossal. Tartsd melegen a mellkasánál.
2010. dec. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!