Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire használjátok ki a...

Mennyire használjátok ki a járokát? Megéri venni egy 9 hónapos babának? Milyen járokátok van?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:

9 hósan már járt a lányom, így maximum percekre tudtam belerakni. Előtte viszont jó volt, úgy 4-6 hós kora körül. Később csak arra használtam, hogy ha csengettek vagy valamiért ki kellett szaladnom, addig beletettem a kicsit, ott nem érhette baj.

Hálós járókánk van, most várom a második picurt, neki már előkészítettem, tettem bele matracot, takarót, mert napközben altatni akarom majd benne, hogy ha a tesója a szobájukban játszik, akkor a másik szobában legyen egy csendes zug, ahol alhat. Na meg ha valami házimunkával vagyok épp elfoglalva, a hálós járókába nem tud benyúni a nagyobb, így tuti nem próbálja ki, mit bír az öccse. :-)

2010. máj. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem ha eddig nem vettél már felesleges egy ekkora babának,inkább tedd le a földre kúszni,mászni.Ha valami dolgod van addig tedd a kiságyba.AZ én fiam 10 hónapos van egy tök jó járokánk 4 hónapja,de alig használtuk.Kúszó,mászó korú babák már a földön tudják csak a mozgásukat fejleszteni.
2010. máj. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
második vagyok.ja és hatszögletű fa járokánk van.
2010. máj. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!Az az igazság, hogy a mamáék akarnak venni Neki elörehozva az 1 éves szülinapját.Szerintem is már "lekéstünk" erröl Inkább valami babytaxira gondoltam,azt jobban ki tudná használni..
2010. máj. 24. 09:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekün k min dháromnál bevált a jháróka. Igaz,hogy már 3-4 hónaposan abba voltak napközben. 6 hónapos koruktól,csak akkor,ha végeztem a dolgomat,és nem jöhettek ki 9 hónaposan a legnagyobb már járt, a többiek is álltak,vagy sétálgattak a bútorok mellett. Ilyenkor már nem érdemes megvenni,ha eddig nem vettél. a földre.
2010. máj. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismét második vagyok.Nagyon jó ötlet a bébitaxi vagy esetleg szülőkormányos tricikli.Jároka felesleges pénzkidobás lenne,ha esetleg nem lesz második babó.
2010. máj. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, 9 hónaposnak, nem is tudom.Már nemsoká jár, nem tudom mennyire maradna meg benne.Nekünk van, és kb 4 hónapos kora óta van benne.Jó, mikor ki kell szaladnom pl. wcre, vagy olyan helyre ahol nem látok rá, ott van biztonságban.De max öt-tíz percet van benne, annyira azért nem szereti.
2010. máj. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne vegyél
2010. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!