Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Papp Petra név nagyon nyelvtör...

Papp Petra név nagyon nyelvtörős szerintetek? Tényleg nem jó választás?

Figyelt kérdés
Nem találunk lány nevet... A Petra név tetszik nekem is és férjemnek is, de talán a vezetéknévvel még sem az igazi... Na meg lehet nem lesz névnapja mert akkorra vagyok kiírva. Keressünk mást?
2017. aug. 10. 21:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Annyi szép keresztnév van még, miért pont a vezetéknévhez legkevésbé passzolóba sikerült belenyúlnotok? Szép név a Petra, de gyakorlatilag bármelyik más jobb választás lenne.
2017. aug. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem is a kedvenc keresztneveim nem illetettek egyszerűen a vezetéknévhez. Mást választottunk, mert fontosabb volt, h egészében kimondva legyen egy szép, kimondható neve. Hiába tetszik egy név önmagában mérlegelni kell, h mutatna a vezetéknévhez. Az esetetekben pedig sajnos nem jól.
2017. aug. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Van egy Papp Nóra Sára nevű kislàny ismerősöm :)

Mivel kettőt nem akartok a Nórávak nem lenne rossz :)

2017. aug. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Valóban nem jó így. Semmilyen P/A/I betűvel kezdődőt nem adnék, illetve a Réka, Rita neveket, mert "paprika" hangzása lesz.


Szerintem egy mássalhangzóval kezdődő minimum 3 szótagos név lenne jó választás.

Pl.:

Papp Bernadett

Papp Natália

Papp Titanilla

2017. aug. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!