Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ágnes nevet adnád a kislányodnak?

Ágnes nevet adnád a kislányodnak?

Figyelt kérdés
A feleségem szeretné ha így neveznénk el a nagynénje után.Nekem annyira nem tetszik,de azért nem csúnya név,nem tudom belemenjek-e, hogy ezt adjuk.Mi a véleményetek erről a névről?És milyen második nevet adjunk hozzá, amivel szépen hangzik?

2017. júl. 14. 13:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem szép név. Nincs vele semmi baj. :) Én nem szeretem, ha nem értem a neveket elsőre, betűzni kell, vagy felírni, hogy ne felejtsem el. Ez egy nagyon szép, korrekt név, gyereknek és felnőttnek is.
2017. júl. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
16%

SOHA nem adnám ezt a nevet...


De, ha a feleségednek tetszik, adjátok ezt... és válassz neki egy második nevet te.


A leányzó meg majd mikor elég érett lesz rá, eldönti, hogy melyiket használja szívesebben.

2017. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Agi vagyok, szeretem a nevem.
2017. júl. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
27%
Nem tetszik, nem adnám sem első, sem második névnek
2017. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

Én csak azért nem adnám, mert az én rokonaim között is több van meg a férjem rokonságában is több Ágnes van.

Amúgy érdekes, hogy nem a mostani új divatos nevek közül írt a kérdező és ez se tetszik a gyk-nak.

A vezeték név is fontos lehet a 2. nevet illetően, de ha estleg az a baj, hogy nem mai tucatnév akkor adjatok másodiknak egy gyakoribbat.

2017. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Adnám, csak nem passzol a vezetéknévhez.
2017. júl. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%

Én Adrienn Ágnes vagyok.

Így együtt szerintem jó. Bár csak az Adriennt használom.

2017. júl. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
16%

Én sem adnám... sem ezt sem a Szilviát.


Számomra mindkettő ocsmány név és akármilyen ilyen nevű nőt ismerek, szörnyű természetű.


Ezektől BÁRMILYEN más név jobb!!!

2017. júl. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
Simán, sőt, az Ágotát is. Másodikat nem adnék.
2017. júl. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%

Nekem ez a nevem, ráadásul rövid vezetéknévvel.

Szerintem nem különösen szép, de jól érthető így nem kérdeznek rá százan (pl a vezetéknevemre ihenr, pedig csak 4 betű) és minden korosztályban viselhető.


Ma meg elég ritkának számít gyerekek között, szóval nem fog száz rohangálni belőle a játszotéren.

Becézni is jól lehet, engem pl Gicának hívnak (Ágicából jött)

2017. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!