Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen érzés fiatalon anyának...

Milyen érzés fiatalon anyának lenni? Akik direkt szeretnének babát 18-20-22 évesen, miből tudják, hogy készen állnak rá?

Figyelt kérdés

Nem féltek, hogy nem lesz anyagi háttér? Hogy esetleg, ha 10 évvel később születne meg a baba, sokkal több mindent megkaphatna? Vagy a párotokban bíztok ennyire, hogy mindig ott lesz?


Mert én még egyedül is alig jövök ki a pénzből, azt sem tudom, 10 év múlva lesz-e olyan anyagi hátterem, hogy tisztességesen felneveljek EGY gyereket legalább... pedig dolgozom 16 éves korom óta (levelezőn tanulok egyetemen mellette), és érettségi óta egyedül élek.


De az érzelmi része is nagyon érdekel, nem csak az anyagiak (egyre többet gondolkozom ezen mostanában) :)

20L


2017. aug. 10. 22:17
1 2
 11/11 anonim válasza:
23 éves vagyok és most fogok szülni hamarosan. 16 éves korom óta dolgoztam,illetve tanultam (jenelleg is tanulok levelezon) csed,gyedre jogosult vagyok nincsenek anyagi gondjaink saját lakás amit eladunk és egy kis hitel segítséggel veszünk egy kertes hazát Pest megyében. A párom 26 éves most töltötte neki is jó munkahelye van sokat tanult, mi már házasok vagyunk több éve együtt vagyunk így 4-5 év elteltevel vállaltunk gyermeket. Persze mi is félünk mindenkiben van egy egészséges félsz, de akinek van esze az előrelátó. Azokat nem értem akik mindenkivel össze fekszenek és szulnek jobbra balra a nyomorba apa segítség nélkül sok gyerekkel, kivétel képez ahol a szülők elváltak sajnos nem róluk van szó minket is egyedül nevelt anyám de házasságba születtünk.
2022. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!