Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfázhatott ne kövezzetek...

Megfázhatott ne kövezzetek meg első baba első nagyon meleg nyarunk volt és panelba lakunk?

Figyelt kérdés
Ne itéljetek el panelba lakunk 30°van bent éjjel nappal ment a ventilator persze nem a gyerekre volt állitva,volt hogy ruhat adtam csak ra volt hogy csak zoknit kb.3 napja tűzforro a teste nem alszik ejjel se nappal se 20percet kb laza nincs hasmenese van teat csak apukajatol fogadja el es kevesebbet eszik
2017. aug. 11. 12:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Nekem ez hőguta inkább mint megfázás de ennyiből nehéz megmondani.
2017. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Ha 3 napja lázas és hasmenése van, gondolom, megmutattad már a gyerekorvosnak, és tudod, mi a baja a babádnak.

Vagy nem voltatok az orvosnál???

Ha hasmenése is van, szerintem nem egyszerű megfázás, de nem vagyok orvos, lövésem sincs.

Amúgy nálunk ebben a kánikulában éjjel-nappal megy a légkondi, annyi, hogy fölfelé fújásra állítottuk a kis lapátokat hogy közvetlenül ne menjen ránk. Egyik gyermekem sem betegedett meg a légkonditól. Mivel te sem a babára állítottad a ventilátort, szerintem nem az lesz a baja. A ventilátor egyébként sem tudja úgy lehűteni a szoba hőmérsékletét, hogy meghűljön a baba.

Szval a kérdés? Mutattad már dokinak? Mekkora baba?

2017. aug. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

3 napja tűzforró a teste?

Lázát mérted? Orvost hívtál? Mire vársz?

2017. aug. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Kérd ki a háziorvos és védőnő véleményét is. Amúgy lehet egy nap többször hűtőfürdetni. Nem hideg vízzel persze, hanem nagyon langyossal, kb 30-35 fok közöttivel. Ő is izzad, ragad, nincs meg a komfortérzete. Ha cicizik, rakd mellre, legalább iszik és eszik is, ne csak teával tömd.


Mennyi idős a baba?

2017. aug. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
De miért nem orvoshoz viszed? Pláne ha már 3 napja tűzforró a teste! Nem ítéllek el azért, mert megfázhatott, stb. a baba, de azért már igen, hogy itt üldögélsz és tanácsot remélsz idegenektől, találgatsz, hogy mi lehet, ahelyett hogy azonnal orvoshoz fordulnál vele.
2017. aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Ez lehet egyszerűen fogzástól is. Vagy fájhat a torka, nekünk is volt úgy. Nem evett, nem ivott, mert fájt a torka. Elvittük orvoshoz, kapott gyógyszert, jobban lett. Lakásban elég nehéz hőgutát kapni. Nálunk délután mikor odasüt a nap 32 fok szokott lenni, de még a bébi sem kapott hőgutát. Miért nem viszitek orvoshoz? Nekem egy kicsit ellentmond a tűzforró a teste de nincs láza. Vidd orvoshoz!
2017. aug. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nincs láza ahogy irtam ,nyűgösebb az átlag napoknál és forró a teste cicizni akar állandoan hűtőfürdő is 2x3x van hogy 4x egy nap,venti megy annyi hogy kevesebbet eszik (hasmenest ugy értem lágy a széklete az utobbi napokba)elég nagy baba 6foga van 11hónapos ,vagy fog vagy front ugye lehűléstől is lehet
2017. aug. 11. 12:41
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Megfázni baktériumtól és vírustól lehet, semmi köze a hőmérsékletnek hozzá. Hihetetlen hogy a 21. században ezt még nem tudják az emberek.
2017. aug. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem voltál vele orvosnál? Nekem az első lenne, hogy megmutatom a gyerekorvosnak. Bármi lehet, senki nem fogja ezt itt neked kitalálni.
2017. aug. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk is végiguvoltotte amikor panelban voltunk, neki is volt már min.láza, na ez vagy sírástól vagy tényleg ennyire melege volt. Nálunk is ment a ventillátor, de kibírhatatlan. Hasmenéssel viszont ne szórakozz. Egy kisbabának pár nap elég a kiszáradáshoz.

Nekunk is volt egy hasmenéses vírus régen, én hülye 5 napot vártam, mert anyósomék mondták minek elvinni orvoshoz, kiürül magától, nem kell gyogyszer. Na aztán megelégeltem és én magam elvittem, hála ég kapott vmi poros cuccot, de így is napok voltak mire helyre jott.kozben ismeros babáját ugyanezzel a virussal rogton korházba utalták be.Tanulság:magadra hallgass!

Probálj vele árnyékos helyeken sétálni hátha mozog a levego. Én is ezt tudom csak tenni.

2017. aug. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!