Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen baba teát ajánlanátok...

Milyen baba teát ajánlanátok egy 3-4 hónaposnak?

Figyelt kérdés

2016. júl. 20. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem issza a vizet? Írod, hogy nyár, meleg, folyadék, hkndolom, szomjoltásra kellene.
2016. júl. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Szia! Ánizsosat,szőlő cukorral :) az ánizs jót tesz a gyomornak,a sz. cukor meg az agynak.
2016. júl. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen szomj oltásra kéne.

Sajnos a vizet nem issza :( már többször próbáltam

2016. júl. 20. 21:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy a tea szárít?
2016. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szárít?

Nem, nem tudom...

Mindenki ezt ajánlja víz vagy tea..

Doktornő, védőnő, anyukák :/

2016. júl. 20. 22:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Én herbaria baba mosoly teát használok, keveset kap nem mindennap de szereti.

Hurutoldo, es haspuffadasra is segit...

2016. júl. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rooibos (vörös tea)

Önmagában is édeskés kicsit, így nem kell bele ízesítés.

2016. júl. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az én lányom sem itt a vizet. először üres baba teával próbálkoztam pl. Hipp filteresek (szerintem a gyümölcs tea mondjuk nem szárít főleg ha vízzel higítod de lehet rosszul tudom). ezt így azonban nem fogadta el...aztán elkezdtem venni neki a babaitalokat (Kecskemétit pl) és azt higítottam 1:5 arányban, tehát minimális volt a gyümölcslé és sok a víz benne...na ez így csúszott, 1 éves koráig ezt itta...aztán már olyan mennyiségeket ivott hogy nem győztem pénzzel, sima gyümölcslére meg nem akartam áttérni, hogy visszatértünk a teára, de mivel üresen akkor sem itta, kis mézet tettem bele neki mindig (repce mézet, az az egyetlen méz ami nem savasít). Na így ezt itta kb. 20 hónapos koráig, és most nyáron végre elkezdte megszeretni a vizet is, most 2 éves, és már egy hete nem csináltam neki teát....lényegesen kevesebbet iszik így, mintha teát kapna, viszont több gyümölcsöt eszik, úgyhogy nem is foglalkozom vele, elvégre ha degeszre eszi magát pl dinnyéből vagy szilvából vagy tudom is én miből és mellé megiszik valamennyi vizet, kiszáradni biztos nem fog :)
2016. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!