Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játszócumi és cumisüveg...

Játszócumi és cumisüveg kérdés? Melyik vált be, illetve cuppogás a cumisüvegen.

Figyelt kérdés

Van tommee tippee és mam játszócumink, talán a mamot jobban elfogadja, vagyis tovább marad a szájában, de azt is hamar kiköpi. Érdemes még több fajtát kipróbálni?

Néztem, hogy ahány gyártó annyi féle kinézete van a cuminak, illetve a pajzs is más.


A másik kérdésem hogy cuppog a cumisüvegen. Azt vettem észre hogy néhány kortyot rendesen szív aztán a vákum megszűnhet mert cuppan egyet és látszik ahogy a cumin bemegy a levegő mert buborékok jutnak a cumisüvegbe. Szintén két féle cumisüveget próbáltunk mindkettőnél ez van. Mamos az egyik és hallom a hogy a szelep működik néhány kortynál aztán jön a cuppanás. 2 hónapos a baba szoptatás mellett tápszert is kap.

Amúgy sokszor a cicin is van ez a cuppogó hang.


2017. aug. 16. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Cumisüvegből a mam vált be (anti-colic, remélem jól írtam) játszócumiból csak a nuk a csapottvégű.A mam játszócumitól fulladozott, a nuk cumisüvegéből meg nem tudott enni.Ki érti ezt???😊
2017. aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet cumizavar van készülőben, a cicit másképp kell szívni,mint a cumisüveget. A cumikkal mi zsákutcába futottunk,ami létezik szinte mindet kipróbáltuk,egyik sem kell, szóval én a helyedben nem vennék többfélét.
2017. aug. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül a nuk játszócumit elfogadta!
2017. aug. 17. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!