Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kiköltözök a babámtól...

Ha kiköltözök a babámtól éjszakára, nagyobb az esély, hogy végig alussza?

Figyelt kérdés
Az elején-2hónapig kb 2szer kelt fel,de az utóbbi időkben rákapott,hogy szinte óránként ,másfél óránként felkel,ezért gondoltam rá,hogy kijövök..cici függő és már annyira fáradt vagyok,hogy hanyag mód csak magam mellé teszem cici a szájba és szunya,de már szinte csak velem akar aludni én ezt meg nem szeretném,mert nagyon nehezen fogom leszoktatni róla..
2008. okt. 19. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Az en fiam(most tiz eves),egyik naprol a masikra nem volt hajlando a kisagyban aludni.Mindenfelevel probalkoztam,hagytam sirdogalni egy kicsit,elaltattam olben,ovatosan letettem,rogton felebredt,szoval tenyleg mindent megtettem amit lehetett semmi eredmennyel,igy hat mellettem aludt kb.masfel eves koraig.En mar teljesen ki voltam utve,raadasul egy eves koraig szopott,ez mondjuk jo volt,szerintem csak magatol fog elmulni,de utolag visszagondolva nem banom hogy igy tortent.Minden esetre ne hagyd sirni.
2008. okt. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kisfiam inkább akkor alszik jobban,ha a közelében vagyunk és mi is alszunk. Ez amolyan szinkronizációs mechanizmus állítólag. Nála működik, nálatok nem. Szerintem nem jó ötlet, hogy cicin altatod... De ha most leírom, hogy kipróbálhatnád a nyugicumit, akkor itt mindjárt sokan meg fognak kövezni:(
2008. okt. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok:azt is próbáltam.Kiköpte,de hátha a kérdezőnek be fog válni...habár keményen rá lehet szokni.És ha álmában kiesik a szájából kész a cirkusz.
2008. okt. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Háát a cumin már túl vagyunk,vettem kb 4félét..a legutóbbi a mam-nak az a fajtája ami egy kicsit rücskös...röpült a szájából kb 40cmert ,annyira érdekelte..... ennyit a cumiról.Most próbálom a ciciről leválasztani...,mármint,hogy ne ezen aludjon el.
2008. okt. 22. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!