Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok adni tippeket, hogy...

Tudnátok adni tippeket, hogy mit csináljak, mikor alszik a lányom?

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 08:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Élvezd ki! Ahogy nő, egyre kevesebbet fog.
2017. aug. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fozes, takaritas, pihenes, netezes, tvzes, olvasas, vagy, ha van valami hobbid, akkor arra is kihasznalhatnad az idot
2017. aug. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Fotó album készitése, baba szoba dekoráció készitése (Pinterest keresőbe: baby room decoration diy), karácsonyi ajándékok kitalálása (én előre listát csinálok, sokat kell rajta agyalni így ilyenkor simán előre lehet gondolkodni 😂 ), egy régen látott rokon ismerős felhívása stb..
2017. aug. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Na végre egy anyuka, aki azt se tudja mit csináljon, olyan sok ideje van. Azért csak ki tudod találni, hogy mivel töltsd az idődet, mi nem tudjuk, hogy téged mi érdekel.
2017. aug. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 jafnrétti ***** válasza:
100%
Olvass, nézz filmet, köss, horgolj, varrj, tanulj nyelvet, tornázz, rajzolj, írj naplót, írj egy könyvet, süss süteményt, aludj, fejts rejtvényt, játssz valami számítógépes játékot, feküdj be a kádba és relaxálj. Most hirtelen ennyi jutott eszembe a házimunkán kívül. Ha csak a negyedére lenne időm a fiam mellett, boldog ember lennék :D
2017. aug. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

Unatkozol addig? Basszus, de jó neked. Vagy te az apja vagy? Nőtől ilyet nem hallottam még.

Végezd addig a házimunkát és az otthoni teendőidet, hogy mikor ébren van, megmaradjon rá minden időd. Vagy pihenj, akár aktívan, olvass, ha tudsz, fogadj vendéget.

2017. aug. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Takarítás, főzés, kertrendezés, vasalás
2017. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Képezd megad, jól fog jönni a munkába visszatéréshez.
2017. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

En az anyuka vagyok. :)

Lanyom 3 honapos. Nem alszik sokat, 3 orankent fel, van amikor egy orat. Takaritani nem kellbmindig, mert kidolgoztam egy jo rendszert es fenntartjuk a rendet. Hetente egyszer takaritok, a het tobbi napjan csak 5-10 perces munkak vannak, pl mosogatas, mosogep beinditasa, teregetes, hajtogatas, felmosas, udvar felseprese. Fozni akkor szoktam, mikor ebren van, kijon hozzam a jarokaba es beszelek neki, mondokazok stb.. Mindig rend es tisztasag van, minden nap van fott etel, a babarol gondoskodok, sokat jatszom vele, masszirozom, baba-mama tornazunk, ma 2.5 orat setaltunk vele meg a kutyankkal, igaz ez mindennapos. Meg a locsolas van hatra, mert tegnap bogracsoztunk es maradt mara. :)

Igazabol nem unatkozom mindig, csak van amikor alszik, ledolok en is, gyorsan atfutom a facet, a messengert, a gyakorit es kifujt.. utana jon, hogy elkezdem az iratainkat rendbe szedni, ha egyedul vagyok. :D

Ne ertsetek felre, nem hanyagolom el a babamat, nagyon jol ossze lehet vele kotni a hajtogatast pl egy ruhat osszehajtok, egy puszi es ezt nagyon elvezi. Minden etetes kozott egy 5-10 perces hazimunka, torna, masszazs, seta igy kecske is jol lakik bocsanat a hasonlatert :D

Sokszor azon kapom magam, hogy mit csinaljak meg abban a maradek idomben es nem jut eszembe semmi. Sok jo otletet irtatok. Logisztikai ugyintezonek tanulok, osszel kezdodik a suli, lehet elkezdek ujra angolul tanulni, mert sok helyen elvaras a nyelv! Ez lesz a masodik evem...

Koszonom, ha megint ram tor az unatkozok erzes, elolvasom a valaszaitokat.

2017. aug. 25. 14:59
 10/12 anonim ***** válasza:
tölts le jó babákkal kapcsolatos könyveket és olvasgass, tanulj nyelvet,gyűjts recepteket amiket majd ki akarsz próbálni, kreatívkodj
2017. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!