Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak hogy zajlik egy...

Anyukak hogy zajlik egy napotok a picibaba mellett? Mit mikor vegeztek el?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugye amíg pici eszik alszik, legalább is kisfiam ilyen volt, így amikor aludt akkor csináltam a dolgom.Amikor már többet volt fent és dolgom volt, akkor kint volt velem a hordozóba a konyhába, vagy épp ahol voltam és közben beszélgettünk. Most 15 hós és nagyon jól elvan egyedül, tudok mellette mindent csinálni.
2010. máj. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

4hónapos koráig nem volt háztartásom, anyósoméknál laktunk, néha főztem, amúgy a kicsi volt a dolgom.

Aztán nagy keservek árán sikerült beköltöznünk az otthonunkba. Hiába addig(babó és anyós előtt vezettem háztartást, nagyon jól is ment) tudtam mit hogyan és mennyi idő alatt tudtam megcsinálni, az eleje nagyon nehéz volt. A kicsi folyton üvöltött, és csináltam volna...

Rémálom.

Most 11hónapos, nagyon segítőkész, csak így pl a takarítással nem végzek egy nap alatt sem, mert érdekes a pórszi:) ül a hordozóban, és gagyok a porszinak, nekem.

Mosogatni mikor alszik, vagy jó kedve van, és randalírozik a konyhában.

Mostanra minden nagyon jól megy:)

2010. máj. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

két és fél éves a fiam, 3 hós a lányom

6-7 körül ébrednek a gyerkőcök, fiam- kakaót kap, én kávét, a lányom szopit

aztán a babám visszaalszik kb fél 10 ig


ez idő alatt, reggelizünk, mosok(a gép mos), takarítok, előkészítem a főzést, vagy meg is főzök


10-12 között játszótér, bevásárlás


fél egykor ebéd, egykor leteszem a fiamat aludni,


lányom szopik, ilyenkor szoktam vele is kicsit több időt foglalkozni, játszani, mert a fiam rettentő féltékeny,

fél 3 körül elalszik, kb fél 4 -4ig, ha felébred szopi és lemegyünk megint,


közben persze felébred a fiam is, uzsit kap, és vele is foglalkozom külön


a szabadban vagyunk kb. fél hétig, aztán vacsi, fürdés, alvás, általában 8 kor már mindkét gyerek alszik, és marad időnk egymásra is, a férjemmel


muszáj volt kialakitani egy viszonylag fix programot, h mindent meg tudjak oldani, a gyerekkel is foglalkozhassak együtt és külön is

2010. máj. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szerencses vagy hogy van segitseged !En egyedul vagyok a picimmel a parom dolgozik reggeltol van h keso estig,a nagyszulok messze elnek igy minden ram marad!A kisfiam igenyli a tarsasagomat h beszelgessek neki de igy a hazimunka neha nehezen keszul el!Igaz h 2,5 honapos de egesz nap fent van igy jatekokkal terelem a figyelmet h legyen idom mindenre!
2010. máj. 26. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!