Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Duck Tv-n Ufó? Nektek mi a...

Duck Tv-n Ufó? Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Van egy 11 hónapos kislányom. Minap leültem vele nézni a Duck Tv-t. Rendesen felháborodtam. Nem tudom kinek mi a véleménye erről, de szerintem piciknek való tv műsorban ne szerepeljenek csésze aljak és ufók. Ha később rákérdez, hogy:

-Anya! Az mi ott? Mit válaszolok erre?


Ez az én véleményem. Kíváncsi lennék,ti mit válaszolnátok erre?



2017. aug. 27. 16:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
ja, az ufók az felháborító, de a beszélő állatok meg mindenféle kitalált lények (pl szezám utca) az nem, ugye?
2017. aug. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek más a " felháborító". Most konkrétan nekem ez a furcsa. Amúgy meg a Duck Tv-n nem beszélnek az állatok...
2017. aug. 27. 17:04
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Igen, mindenkinek más a felháborító, szerintem az rosszabb hogy egy nem is 1 éves gyerek már rendszeresen tv-t néz.
2017. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
De mi a baj az ufókkal? Kedvelt "mesefigurák". Van marslakós vitamin, szerepelnek képregényekben, viccesek, és maga a nagy ismeretlen űr, ahonnét jönnek, marha érdekes egy pici gyereknek. A mi az ott kérdésre azt válaszolod, hogy ufó, űrlény, földönkívüli élőlény, ítí, vagy kis zöld szörnyike, ahogy tetszik. Mit kell ezen görcsölni?
2017. aug. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés most feldobta a napomat! :)
2017. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
63%

Ne nézesd szegény gyerekkel a duck tv-t. Komolyan mondom, ez egy fél éves gyerek értelmi meg felfogási szintjét nem üti meg.

Valamelyik mesében ami ott megy, rajzolt/ animált háttérben egy életszerű (mintha netes képről kivágott), nem rajzolt babafej lebeg és megérint tárgyakat. Nézzetek Mazsola és Tádét, vagy Kalandra fel!-t, lehet, hogy még nem érti meg, de felesleges egy 11 hónapos gyereket egy kismacskák felfogóképességére alapuló csatornával büntetni :(

Lehet kicsit erős volt a komment, de ne hatagudj, tényleg csak a jószándék vezérel, milyen frusztrált nemzedék születik abból, ha a mesék reklámjában besétál egy kacsa, tripla hátraszaltót nyom, és kisétál? Amikor kapcsolgatom a tv-t, és belebotlok a duck tv-be, mindig elszörnyedek, hogy ne már, ennyire azért nincsenek alacsony szinten a gyerekek.

Mondom ezt úgy, hogy nem 40-50-es, minden újat elutasító begyöpösödött nethuszár vagyok, aki szerint csak a régi mesék jók a gyerekeknek, mert a többi ilyen-olyan dologból kifolyólag hülyeség, hanem egy 17 éves lány.

Nem ellened írtam kedves kérdező, ne értsd félre, de szerintem ez a csatorna nem gyerekeknek készült. Unokahúgom is már ilyen pici korában rendes meséket nézett, és nagyon szerette őket. :)

2017. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Eddig választ nem kaptam a kérdésre. A másik ,hogy szerintem nem írtam oda azt,hogy rendszeresen tv-t néz. Magyarázkodni nem fogok, mert mindenkinek szíve joga ,hogy hogyan neveli a gyerkőcét.
2017. aug. 27. 17:15
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mi a bajod az ufók ábrázolásával?
2017. aug. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem felháborító. Bár életemben nem láttam a duck tv-t. A fiunk pl az űrlényes pocoyo részekre van rákattanva. Megkérdezte, hogy mi az az űrlény, elmagyaráztuk neki. Voltunk már csillagvizsgálóban is. Még ott is van egy karton marslakó. A fiúnkat pl érdekli az éjszaki égbolt. A csillag, bolygó és hold szó bent volt az első 10 szava között. Sokszor nézzük kint a sötét csillagos eget. Szokta kérdezni, hogy kik laknak fent. Mi meg szoktunk válaszolni.
2017. aug. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

A duck tv nem gyerekeknek van, hanem betépett drogosoknak szerintem.

Egyébként semmi gond az ürlényekkel, rengeteg mesében vannak.

2017. aug. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!