Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka akinek a...

Van olyan anyuka akinek a picije nézi-nézHETI a Duck tv-t?

Figyelt kérdés
És ha igen mi az "indok"?Mit 'tanul' ebből a gyermek?
2016. jún. 29. 22:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Na most biztos kapok majd hideget-meleget, de igen, én engedem, de mértékkel.

10 hónapos a lányom, a szeparációs szorongás tombol nálunk. Nagy kincs tud lenni, ha nyugton van ameddig összedobok egy szendvicset a konyhában, vagy kiteregetek.

Bevonjuk a játékba a Duck Tv-t. Nagyon szeret mutogatni ha valami érdekeset lát a képernyőn, én pedig elmondom neki mi az, amit éppen lát. Legközelebb látom rajta, hogy megismeri, várja, hogy újra elmondjam mi micsoda egy mesében(kutyus, cica, manó, stb).

2016. jún. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
13 hós a fiam. Sokat megy a duck tv. Nem nézi csak nèha de nekem is jó h nem a csendbe ülünk egésznap.
2016. jún. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Miért kellene mindenből tanulnia a gyereknek? Elég, ha néha csak szórakoztatja valami, nem?
2016. jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Értem.Köszi a válaszokat.Nálunk Bogyóék a celebek.Néha belefutunk kapcsolgatás közben az emlitett csatornába és bár a gyerekem 8 hónapos,nem tudok rájönni mi a jó benne.Őt sem érdekli.
2016. jún. 29. 22:52
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem kell tanulnia.Mégis azt teszik játék tvzés vagy bármi közben.Nem vitát akarok szitani csak érdekel.
2016. jún. 29. 22:54
 6/16 anonim ***** válasza:
39%

Az én lányom már idősebb, és mégis ezt választja, ha nagy ritkán mesét néz a tv-ben, és én nagyon örülök neki. MI a jó ebben? Hogy nem egy túlrajzolt, túl mozgalmas, túl intenzív mese, és az idegrendszerét talán kevésbé fárasztja le, mint a mai szörnyűségek.

Nálunk a mai napig nem megy pl. egész estés rajzfilm, mert nem nézi meg, sok neki. Én azt mondom, hogy pihenésre, kikapcsolódásra bőven nekik való az ilyen, nem kell ennél több.

2016. jún. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
Nyugodtan nézhette ha akarta. Csak mert.
2016. jún. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is nézi a lányom. Azzal vészeltük át a fogzást. Ült az Adamoban és azt bámulta éjjel és jókat nevetett. Nappal az megy háttérzajnak, abban legalább nincs agresszivitás. Ha fáradt vagy beteg vagyok, akkor ölbe veszem és azt mesélem neki, hogy éppen mit lát.
2016. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%
Én csak szeretném ha a lányom a 8 mese csatornából akár egyszer 10 percre leülne és nézné valamelyiket mig én mondjuk kiteregetek de "sajnos" nem érdekli.☺ egyébként szerintem is ez az a csatorna amiben nincs eröszak!
2016. jún. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
34%

Én 22 éves vagyok, de néha szoktam nézni. Közben azt találgatjuk barátnőmmel, hogy vajon mennyiért csinálják ezeket a gagyi paintben rajzolt vackokat.


De ha lenne gyerekem, akkor amíg kicsi addig inkább nézetném vele azt, mint az öldöklést.

De igazából nincs is semmi a tv-ben, ami a gyereknek jót tenne. A minimaxon az amcsi sz_rok mennek, aminek a nagyrészét nem tudja hasznosítani, mert teljesen más kultúrában és más tanítási rendszerhez gyártják.

A cartoon networkon a legtöbb műsor a huszonéves korosztálynak készül. Olyan dolgok és összefüggések vannak benne, amit egy 14-15 éves sem nagyon ért meg

A nickelodeon a tiniknek van gyártva, szóval az sem jó.

Más ilyen meg nem nagyon van.

2016. jún. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!