Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam hasra?

Hogy szoktassam hasra?

Figyelt kérdés
12hetes babám utál hason lenni. Persze szoktam hasra rakni hogy fejlődjenek az izmai. Emeli a fejét szépen fejlődik. Hiába rakok köré játékokat ,beszélek hozzá de csak nyöszörög aztán sírni kezd... Amikor már nagyon sír vissza fordítom. Nektek volt ilyen problémátok és hogy oldottátok meg?

2017. aug. 28. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Igen, az én kisfiam is pontosan ilyen volt ennyi idősen. Lassan és tképpen magától megoldódott, egyre többet volt el hason, de gyakorolni kellett. Sok sírásba került, én is hagytam kicsit, aztán csak visszafordítottam.
2017. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Feküdj le, és tedd a mellkasodra a babát hason. Grimaszolj énekelj, stb amit szetet.

Ha csak 5 percig bírja, akkir csak annyira. Ezt minden nap sokszor megismételve.

A lányom mindig is utált hason lenni, de ífy időben megtanult mászni, járni. A kúszás kimaradt nála

2017. aug. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

A fiam is utált hason lenni, szinte egy percet sem "bírt", azonnal ordított. Persze minden nap kicsit hasra tettem többször pár percre, de tényleg csak percek voltak.

Kétségbe voltam esve.

Most 7 hónapos, megtanult forogni, és önként fordul hasra, ha úgy van dolga. Közben meg vigyorog. 😀

Ne aggódj, kialakul.

2017. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én csak addig tartottam hason amíg jól érezte magát. Lehet csak 2 perc volt, lehet 10 is. Szerintem ilyen idősen a fiam sem volt hason túl sokat, maximum fél-1 órát ha az egész napot nézzük..


A hasamra én is fektettem, az tetszett neki, mosolygott, élvezte.


Egy idő után természetesen egyre többször volt hason. Kihajtós könyveket állítottam köré, azokat nézegette nagyon nagyon sok időn át.


Fejlődésére nem hatott ki ez, időben forgott, időben ült fel stb. Erős a háta így is. Úgyhogy ne aggódj, szerintem jól csinálod - amíg tetszik neki, addig legyen úgy.

2017. aug. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs evvel probléma.nekünk sem szeretett hason lenni pár percig bírta aztán elfáradt.lassan lassan de hozzászokott,megerősödött és mióta megfordul állandóan hason van.evés után le sem lehet rakni hisz rögtön átfordul és jön vissza a kaja :D

Fog majd változni idővel :)

2017. aug. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. Bevált, hogy mindig máshova raktam le, váltogattam a "helyszíneket", így neki is érdekesebb volt, mintha állandóan az ágyban nézelődött volna. Ill. teljesen véletlenül fedeztem fel, hogy az egyik brossúra, aminek az elején egy női arc volt, nagyon tetszett neki. Azzal szórakoztattam. Bele fog jönni, csak adj neki időt! :)
2017. aug. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt...én azt hittem sose tudom hasra rakni, nekem is mindig sírt. Az idő megoldotta. Egyszercsak már azt vettem észre h forog :) tedd hasra hátha megszereti a dolgot ha nem akkor se aggódj. Majd megérik rá.
2017. aug. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!