Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegyük fel, iker babáim...

Tegyük fel, iker babáim lesznek. Hogyan tréfálhatnám meg rokonaimat velük? Bármilyen ötletnek örülnék ;)

Figyelt kérdés

2017. aug. 29. 04:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

??? Milyen megtrèfálásra gondolsz?

Bejelented, hogy terhes vagy... Majd egy fèl óra mulva meg azt, hogy nem egy, hanem kettő gyerekkel. Vagy mire gondolsz?

2017. aug. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 babyboom567 ***** válasza:
65%

Kedves Kérdező

Én sejtem mire gondolsz,de szerintem egy átlag magyar családnál(akik közel laknak,vagy panelban)ez nem kivitelezhető, pl a leleteiden is 2 baba lenne(ultrahangkép ),meg 2 gyerekre kellene bevásárolni,meg a végén lehet befektetnének a kórházba.

Láttam már ilyet különben youtubon,hogy a család nem tudta ,hogy ikrek lesznek,titkolták a szülők,csak szülés után derült ki.

Ez akkor kivitelezhető,szerintem, ha jó messze laksz a családodtól,vagy mondjuk nagyon nagy házad van az ikres cuccok elrejtésére(kiságy ,hordozók,ikerkocsi ilyesmik).

Meg szerintem nem lenne helyes a családot kizárni ilyesmiből,hogy ők is örömmel várják mind a 2 babát.

2017. aug. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Arról nem is beszèlve, hogy 2gyerekkel a terhesség is látványosabb!
2017. aug. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

3-as nem feltétlen!

Nővéremnek 2 petéjű ikrei vannak, viszonylag kis hasa volt, sokaknak 1 gyerekkel nagyobb.

8 hónapra szült, 1,8 és 1,7 kg volt a lányok súlya.


Szóval akár még kivitelezhető is a kérdező terve. Kérdés van-e értelme.

2017. aug. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13%

Én is láttam ilyen videót, de ez tényleg nem megoldható, ha összejártok a rokonsággal. Plusz az uh képeket nyilván akarják látni, nálunk mindig követelik.

Más tréfát meg mit szeretnél? Mondd, hogy az egyiket nekik adod, meg fognak lepődni.

2017. aug. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Angliában élünk 1 éve párommal igy a messzeség kipipálva, az ultrahang képet pedig a modern technika, a photoshop segítségével kicsit át lehet alakítani :)

Lehet kicsit kitolás a többiekkel szemben, de annál nagyobb lesz az öröm.

Az első látogatásnál, a babák születése után gondoltam.

2017. aug. 31. 02:34
 7/14 A kérdező kommentje:
5-ös azon biztosan meglepődnének :D
2017. aug. 31. 02:41
 8/14 babyboom567 ***** válasza:
64%

Szerintem ez nem öröm lesz,még ha nem is mutatják.Szerintem kellemetlen és fusztráló lesz,én pl így érezném magam.És lesz egy várt baba, akire mindenki felkészül,meg egy másik.

Szerintem arra ,hogy a család egy új taggal bővül arra fel kell készülni lélekben mindenkinek,és erre lehetőséget is kell (illik) adni másoknak is.

Ha belegondolok abba, hogy a "titok" babának, nem visznek ajándékot,nem is várták, szívfájdító érzés,és minél közelebbi rokona lennék a babának annál rosszabbul érezném magam.

2017. aug. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha mentek rokonlátogatóba, akkor az egyiket hagyjátok az autóba, a másikat kézbe vigyétek fel, (apuka lent maradhat vele). Köszönj a rokonoknak, úgy is a kicsivel lesznek elfoglalnva. Kis idő múlva hozzátok be a másikat. Van itt még, ahonnan ez jött!


Ultrahangkép + photoshop? Ez itt a 21. sz, guglizz rá, azt küldj el egyet, mondjuk ugyanolyan neműt!!! :D

2017. aug. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon kellemetlenül érezném magam, ha hozzád mennék. Mivel pelenkát nem viszek, így biztos valami babajáték, babaruha lenne az ajándék. 1 gyereknek. A másiknak meg semmi...


Szerintem ez nem vicces, hanem kellemetlen. És megkérdezném meglepődve, hogy hogyhogy eddig nem mondtad? Erre te azt válaszolnád, hogy azért mert ez így vicces???

2017. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!