Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos kislányom egyáltalá...

14 hónapos kislányom egyáltalán nem akar sem itatós, sem rendes pohárból inni. Vagy rágja, vagy egyszerűen eltolja magától. Baj?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Enyém 18 hónapos, és csak a cumisüvegből hajlandó inni. Én se tudom, mikor lesz ennek vége. :(
2010. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ismerős a helyzet! 18 hónaposak a lányaim és ugyanezt csinálják. Már mindenfélével próbálkoztunk,de nem megy a dolog!
2010. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én lányaim 11 hónaposak még csak, de már én is régóta próbálom őket tanítgatni, főleg, hogy a 6 hónapos unokatestvérük gyönyörű szépen iszik csőrös pohárból. HÁt ők meg annyit csinálnak vele, hogy a kupakját rágják. EGyszer már ivott az egyikük belőle, azóta meg ha bekapja és nem jön neki, mert nem szívja, akkor csak felidegsíti magát rajta. A többiek meg csak rágják. Csakis cumisüvegből isznak, vagy még sima pohárból is innának, de arra meg nekem nincs időm, hogy egyesével itatgassam őket. Majd kell, hogy legyen, de olyan nehéz.

Hármasikres

2010. máj. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém még a cumisüveget sem fogja meg!Ha nem akarom,hogy szomjanhaljon itatgatnom kell!Ő is csak rágcsálja az itatós poharat.Úgy gondoltam,ha már nagyon meleg lesz,akkor megpróbáljuk a szívószálat.
2010. máj. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom 15 hós.Most kezdtem pár hete aktívabban inni tanítani itatós üvegből.

Tegnap már egyedül ivott belőle.De ha fáradt akkor cumis üvegből iszik csak.

2010. máj. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!