Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már 2 hete diétázok és napi...

Már 2 hete diétázok és napi 40 percet mozgok Réka DVD-ire! Miért nem érzek változást? Nem mérem magam mérleggel, csak az első hónap után, de nem érzek semmi változást! Az lenne a baj hogy kevés vizet iszok? Egyszerűen nem tudok sokat inni! :S

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mit mondanának a szüleid arra a kérdésre, hogy anorexiás-e a lányuk, ha nem hazudhatnának? :O
2011. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Valószínűleg azt, hogy aki 2 hónapig fekvő beteg volt és emiatt 10 kg-t hízott és végre szeretné leadni nem anorexiás! 80 kg vagyok 165 cm-hez szóval van is miből leadni!


Többieknek: Nem az lenne a gond hogy néha korábban tornázok és utána vacsorázok egy keveset?

2011. febr. 10. 19:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Áhh... ezer ilyen kérdés van. 2 hét az semmi, ne is várjál nagy csodát. Ha hízni volt időd, arra is szánj, hogy lefogyj. Torna után lehet enni, de kizárólag fehérjét... Például zsírszegény túrót. A vízhez meg fokozatosan próbáld magad hozzászoktatni. Én sem úgy csináltam, hogy egyik napról a másikra megtudtam inni 3 litert. Tényleg, miket eszel? És mikor? A lényeg, hogy ne add fel. 2 hónap után már látszani fog.
2011. febr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

lehet, hogy rosszul csinálod a gyakorlatokat! amiután rendesen tartottam a csípőmet, nekem segített RR. érezni fogod ha jól csinálod! ne add fel, két hét még nagyon az eleje! :)

néhány hónap és itt a strand szezon, addig meg tudod csinálni! hajrá!

2011. febr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mi jelent pontosan hogy 2 hete diétázol? Hogy ugyanazt eszed csak kevesebbet vagy valami minőségbeli változást?

Azért nem fogysz, mert a szervezetedet először méregteleníteni kell, ha ezt nem teszed nem fogsz fogyni mert minden el fog raktározódni zsír formájában.

2011. febr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja, amúgy 2 hét után már kell érezned változást, ha nem is kilókban mérhető fogyást, de az izomtónus megváltozását (centiben is mérhető).

Ami a vizet illeti, készíts ki magadnak egy nagy üveg ásványvizet és határozd el, hogy ebből ma 3-at meg kell innod. Az éhség ellen is nagyon jó, és kell a szervezetednek! (Én sem tudok sokat inni, de muszáj.)

2011. febr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Délelőtt megeszek 2 szelet tk kenyérrel szendvicset, felvágottal tojással fetával, ha otthon vagyok akkor csak 1 szeletet mert ebédre egy kis főtt kaját kaját szoktam, vacsorára joghurt kefír zöldség ilyesmi!!!

A régi hamburger pizza meg mindenféle kaja mellett elég gyökeres változás sztem!

2011. febr. 15. 11:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Igazából ha a kalóriákat számolod majdnem ott vagy a tojásos-szalámis szendviccsel is, mint a pizzával. Nem tudom mi volt a betegséged, de ha lehet kezdj el méregteleníteni ( cukor, zsír, szénhidrát mellőzése), hogy a szervezeted kitisztuljon és kezdje felhasználni a zsírokat.
2011. febr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De azt meg hogy csináljam? Reggel 6kor indulok itthonról és szinte mindig fél8ra fél7re érek haza mert suliban vagyok, pénzem meg nincs, ezért hordok itthonról szendvicset! A szüleim nem támogatják a diétámat! Örülök hogy nem fehér kenyeret kell ennem!
2011. febr. 16. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!