Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túl etetés hogy lehetséges?...

Túl etetés hogy lehetséges? Most teljesen összezavarodtam! Kisfiam széklete zöld és mindenki azt mondja túletetés! Most akkor ne etessem, vagy mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó az étvágya, ennyi. Ha nem éhes, úgysem tudnád beletuszkolni. Ha meg éhes, akkor ne legyen lelkiismeretfurdalásod, h megeteted!
2010. máj. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szia, mennyi idős a kisfiad? A tápszertől is zöldre szineződhet s széklet, ez teljesen normális, a túletetéshez semmi köze. Egyébként nem igazn értem hogy lehet egy gyereket túletetni, amikor a felesleget úgyis kibukja. Annyit adj neki enni amennyit kér és kész. A zöld széklet mástól van! Semmit nem csinálsz rosszul! Ha nem múlik el a zöld kaki kérdezd meg a gyerekorvost! (nálunk a tápszertől volt zöld a kaki)
2010. máj. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A lányom Beba Ha-s tápszert eszik, arra rá is van írva, hogy lehet tőle zöld a kaki. Amíg nem tápláltam hozzá, addig zöld is volt a kakaija. Én párszor túletettem, mert soha nem csinált olyat, hogy ha tele volt, akkor elfordult volna, ha 2 litert csináltam volna, akkor is megette volna szerintem. :DD

De ilyenkor mindig kibukta a felesleget, szóval szerintem nagyon nem lehet túletetni egy babát.

2010. máj. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem csak tuletetes, azt mondjak, attol s lehet zold, ha keveset eszik.
2010. máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!