Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hármasiker lányoknak melyik...

Hármasiker lányoknak melyik neveket adnád?

Figyelt kérdés

Nagyon nehez helyzetbe kerultunk nevvalasztas teren. Eloszor kivalasztottun abc sorrendben 3-3azonoa kezdobetus nevet amik tetszettek. Ez a modszer nem valt be.

Kisbabainkat azonban mar most nagyon sokat becezzuk amik rajuk is ragadtak, igy kivalasztottunk par nevet amiket lehet ugyan ugy becezni:


1.baba-"Bogyó": Bodza, Boglár, Bogáta, Borbála, Bíborka


2.baba-"Babó, Babóca": Babett, Babetta, Babiána, Babita


3.baba-"Pötty, Pöttyke": Piroska, Polett, Dotti (bar ezekbol ne kerdezzétek hogy hogyan lesz Pötty😇)


A c-tervnek pedig a kovetkezo neveket valogattuk:

Madlen-Rubina-Megara (Madi,Rubi es Megi baba😇😊)

Rubina-Szabina-Dorottya

Rubina-Fruzsina-Lucinda


Vagy


Rubina-Éda-Hanna.😇



2017. szept. 1. 23:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%

Elosszor azt hittem h a kerdes vicc :D ugye nem gondoltok komolyan Lucinda nevet adni egyiknek ??

H a tobbit ne is emlitsuk! .... a Babett, Rubina, Polett, Madlen, Eda, Hanna nevek egesz jok, a tobbit elvetnem. Plussz tippjeim: Polla, Inez, Sara, Edua, Polli

2017. szept. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Koszonom a velemenyed :) nekunk megtetszett a Lucinda(termeszetesen sz-el ejtve igy hogy luszinda, Luci /Luszi/-nak becezve :) ezt is nehezen talaltuk, ugye a Rubina-Fruzsina paroshoz olyat akartunk ami ugyan ugy u-i-a maganhangzos :) 😇😇😊
2017. szept. 1. 23:55
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Ezek közül a Borbála, Babett és Piroska neveket adnám. Esetleg még a Polett. A "C" variáció közül pedig a Szabina, Dorottya, Fruzsina variációt.
2017. szept. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha Magyarországra akarod ezt névnek akkor biztos lehetsz benned, hogy 'LuCinda' lesz az esetek jó nagy százalékában. Az én párom amerikai, de az ő és a gyerekek vezetéknevét is mindig rosszul ejtik, pedig tipikusan nem is magyarnak tűnik és a keresztnevük van elől. Szóval a Lucinda itt 'Lucinda' lesz, erre készülj, főleg hogy annyira nagyon nem is tűnik idegennek még c-vel sem (nyilván az, de nem annyira feltűnően, annyi érdekes név van már)
2017. szept. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
51%

1. Borbála, Bíborka

2. egyiket sem

3. Piroska


A C tervből tetszik a Megara, Dorottya, Fruzsina.


Éda jó, csak sokan össze fogják keverni az Éduával. Hanna nagyon tucat név. Rubina túl ciós nekem, inkább a drágakó nevét adnám, hogy Rubin, de azt nem lehet.

2017. szept. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb ha különböző kezdőbetűs neveket választotok.

Rubina-Szabina-Dorottya a legjobb szerintem, de a Rubina nem igazán tetszik. Meg valahogy nem logikus hogy 2 egyformán végződik a 3. pedig nem. Esetleg ahelyett a Borbálát választanám.

2017. szept. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Emlékszem a régi listádra, hát nem a legjobb neveket választottad ki.

Az Éda tetszik egyedül. Nem rossz a Szabina, Fruzsina, Bíborka.

Hasonlót semmiképp nem adnék, nem jó ötlet.

A legjobb verzió, amit felírtál, a Rubina-Éda-Hanna, bár nekem nem tetszenek, de legalább tök eltérők.

2017. szept. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%
Bodza, Babiána, Polett :)
2017. szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%

Hát bajban lennék ha csak ezek közül lehetne választani.

Talán:

Borbála-Fruzsina-Dorottya

Szabina-Hanna-harmadikat képtelen lennék választani


legborzasztóbb:Rubina, Madlen, Megara, Babetta, Babiána, Babita, Dotti, Lucinda, Bogáta, Bodza


Az összes többitől feláll a szőr a hátamon ne haragudj. Voltak azon a listán szép nevek is, sikerült majdnem a legrémesebbeket kiválogatnotok. Bocsi.

2017. szept. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%

Esetleg ezek?

Bogyónak:Borka-Boglárka-Bojána

babónak:Barbara-Babett

Pöttynek:Patrícia-Polla-Petra

2017. szept. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!