Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok olyan egyszer használa...

Adnátok olyan egyszer használatos pelenkát az 1év körüli babátokra aminek már lejárt a minősége?

Figyelt kérdés
Most figyeltem csak meg,hogy minden pelenkának a csomagolásán fel van tűntetve,hogy minőségét a csomagoláson jelzett dátumtól 3 évig őrzi meg.
2010. máj. 26. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
persze, mi baja lehet? csak írni kell vmit, h meddig jó a szvideje. biztos nincs baja. vozsgáld meg, de biztos rendben van.
2010. máj. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én adnék ha nem hónapokkal ezelőtt járt le.És valószínűleg gyakrabban lecserélném a pelust mint a normális szavatosságúnál.

2010. máj. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem max nem olyan jó már a nedvszívó képessége
2010. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
sokféle anyaggal vannak átitatva, max. annak jár le a szavideje egy peluson. próbáld meg, figyeld sűrűbben, kiüti-e. de ha ne érzékeny bőrű, sztem nem lesz gond.
2010. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. máj. 26. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mikor járt le, de zsagold meg, ha a krém, ami bele van itatva nem avas szagú, akkor ok. Általában a ragasztó gyengül el, azt lehet, hogy ilyen tekercses ragtapasszal helyettesítened kell, ha régen lejárt.
2010. máj. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

19:37 es válaszoló.


Megszagoltam és nem avas szagú,egyáltalán nincs semmilyen szag.Bár most hogy mondod egyszer belepisilt a kisfiam és olyan szaga volt utána mintha bekakilt volna.De 3 órán keresztül rajta volt egyáltalán nem ömlött ki a bőre.

A ragasztója is tökéletes.

2010. máj. 26. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!