Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mózesként használt sport...

Mózesként használt sport részbe mit tesztek a baba alá hidegben?

Figyelt kérdés

Arra gondolok ami alakítható később sport üléssé, így ott az öv amivel én be is csatolom, de ha alá teszek valamit akkor az öv útban van. Persze be tudom kötni, csak ha vastagabbat tennék akkor elég furán nézne ki, mert összehúzza. Vagy vágjak bele valamit amin kivágom a lyukakat?

Ti hogy csináljátok?


2017. szept. 7. 13:17
 1/8 A kérdező kommentje:
De akár a hordózóként is használt autósülésnél is így van, ott mit tesztek alá, mert ott is útban van a bekötés, vagy a fejéhez gyűri az anyagot.
2017. szept. 7. 13:27
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kivágtam egy összehajtott takarót.
2017. szept. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
autósülésbe vettem a lidlben ilyen direkt abba való takarót, ill mi a hordozót mindig felhoztuk, nem maradt az autóban, pont a hideg miatt. A babakocsiba (igaz nekem volt mózes) vágtam egy plusz szivacsot, ha ez nem működik, egy szőrös plédet tennék alá
2017. szept. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Turiban vettunk tobb mozesba valo takarot is. Fillerekert, ujakat lehet talalni.

Viszont alig hasznaltuk, szinte csak a mult teli -14 fokokban kerult elo. Amugy overall volt rajta. Sosem fazott meg.

2017. szept. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én vettem belevaló textilmózest. Jó melegnek tűnik így :)

Bocsi az offért, de amikor mózesként használjátok a sport részt, miért kell bekötni?

Mert az én textil mózeskosáramat nem lehet bekötni, nem gondoltam, hogy ez fontos.

2017. szept. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A mi kocsink is átalakítós, a miénkhez külön matrac van. Nem lehet rajta átfűzni a szíjakat, de eszembe se jutott volna hogy bekössem a mózesbe.
2017. szept. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

VAlaki kérdezte ezt a bekötést a mózesbe.

Ez egy olyan kocsi aminél a mózes egyben a sportrész is, csak át kell alakítani. Amúgy nem kényelmetlen neki, mert nem szoros, tudja a lábait emelgetni meg mozgolódni attól még.

Aki nem ismeri ezt a fajtát: Kb 0:40-től érdemes nézni ott jól bemutatja, hogy a mózesből alakítja a sportrészt és ennél mózesként is ott az öv.

Nem ilyen babakocsink van, arról nem találtam videót, de lényege ugyanez.

https://www.youtube.com/watch?v=-LTdbP86dRw


Valószínű egy pokrócot beáldozok és házilag kivágom a lyukakat.

2017. szept. 8. 09:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Én kérdeztem, köszönöm a választ.


Viszont bocsi, ha értetlen vagyok, de még mindig nem értem, minek kivágni a pokrócot és bekötni a babát. Miért nem jó (elég), ha kibéleled egy vastagabb pokróccal a sportrészt, amit mózesként használsz, rá fektetve a babát beöltöztetve, és arra megint pokrócot teszel?


Mert számomra az övvel való bekötés azt a célt funkciónálja, ha már ül a baba, ne essem ki a kocsiból.

2017. szept. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!