Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 hónapos babámnak tele van...

Scsillag82 kérdése:

12 hónapos babámnak tele van az orra, köhög szüttyög hiába szívom le. Tudnátok ötleteket adni?

Figyelt kérdés

Éjszaka 20 percenként felsírt mert tele van az orra. Leszívtam, csepegtettem, de nem lett jobb. Baby lufal is bekentem.

Reggel voltunk dokinal, piros a torka, szívjam, es köptető, meg orr spé

Ezeket megcsinaltam, mégse jobb. Most is felébred sokszor délutani alvas kozben, orra televan:(


2017. szept. 7. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen. Én is a baby luuf-ot akartam javasolni, de látom már használod. meg kell várni amíg jobb lesz, mást nem nagyon lehet csinálni.
2017. szept. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak sajnálom meet nem tud aludni. Nagyon álmos, kimerült.
2017. szept. 7. 14:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálunk az segített ilyenkor, hogy közvetlenül lefekvés előtt szívtam ki a kisfiam orrát. De nyilván az első napokban ez még így is kevés lehet. 2-3 nap múlva biztosan jobb lesz, ha hatnak a gyógyszerek. Addig meg kitartást, tudom, hogy nem könnyű.
2017. szept. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az én kislányomnak is tele van az orra... Tengervizes orrspray-t és orrszívót nem engedi.

Én olyankor lezuhanyoztatom, hajat is mosok, nem szereti, de engedem a fejére a vizet, az fellazítja az orrában a cuccot. Végül kitüsszenti, vagy lényegesen könnyebben kijön az orrából.

2017. szept. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy picit emeld meg a kiságyat (matracot) ott ahol a feje van.

Nálunk ez segített. Így nem folyt vissza a cucc a torkába, és nem is dugult el teljesen.

2017. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mikor csepegtetsz, lógjon a feje a kanapé szélén. Itt rontják el a legtöbben, az az egy aprócska csepp nem folyik elégge hátra.
2017. szept. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi 2 hete ebbe szenvedünk, hiába szívom le..

Antibiotikum is másodikat szedjük mert már zöldes volt neki a váladék de még mindig nem javul.

Egyedül amik segítenek hogy rendeltem orrdugulás elleni párnalapokat, meg párásítóba cseppentek eukaliptusz olajat.

Plusz nekünk nasivin semmit nem segített, vibrocil orrcsepp sokkal jobban bevállt.

2017. szept. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiamnak is folyik az orra. Én először befújom tengervizes sóoldattal a stérimarral,várok egy jó 5- 10 percet és utána szívom csak ki. Utána megy bele a sima Nasivin gyerekeknek való orrsray. Így kap levegőt. Próbáltam másik tengervizes sóoldatot, de közel sem volt ilyen jó.
2017. szept. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekünk a dokinéni az orrszívás közbeni orrátmosást javasolta.

egyik orrlyukból szívod, közben a másikba legalább 3 fújás sóoldat.

Ez elég szépen kitisztítja.

2017. szept. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat
2017. szept. 7. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!