Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valamit rosszul mérek, vagy...

Valamit rosszul mérek, vagy tényleg lehetséges?

Figyelt kérdés

Van egy 9 napos babám. Eddig tényleg csak eszik alszik vagy ha felvan nézelődik.

Hajnalban nem kel fel enni én pedig nem keltem fel mert nem sárga.

Ma megmértem evés előtt és után is.

Előbb egyik mellből evett akkor is mértem akkor +60ml, utána a másik mellből is akkor +50ml.

2 büfi szünet volt a mellváltások között. Ekkor 4órája nem evett.

Létezik, hogy ennyit megeszik? A mérlegünket ellenőriztük, működik.

Szerintem ez sok.

Köszönöm a válaszokat.


2017. szept. 8. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Csak nem mindig túl pontos a mérés, meg az se mindegy milyen arányban fogyasztott első meg hátsó tejet, mert a hátsó zsíros laktatóbb, abból kevesebb is elég. Pontosan annyit evett, amennyire szüksége volt, nyugi. :)
2017. szept. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Sok. Vagy egyen kevesebbet, vagy sportoljon valamit.
2017. szept. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Normális.
2017. szept. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Ez nekem is soknak tűnik. 110-et a 3 hós lányom eszik, 9 naposan szerintem 30-40 milit evett. Kérdezd meg a védőnőt, talán inkább 1 mellből kellene etetni, de az is lehet, hogy nem baj, hogy ennyit eszik.
2017. szept. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mi babánk is megevett ennyit másfél-két hetesen. Nálunk is sokallta a védőnő, meglepődött rajta, de hozzátette, hogy tudják, hogy mennyire van szükségük, ha ennyit szeretne, akkor szopizzon csak.
2017. szept. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Létezik, az én fiam is kb így evett ennyi idősen.
2017. szept. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!