Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges hogy a nemvárt...

Lehetséges hogy a nemvárt elött 4nappal, terhes lettem? De megjött, csak mert azota eltelt 16nap, és egy pár napja furán érzem magam, rosszul létek jönnek rám, de csak pár percig, fejfájás, és 2napja gyakori vizelésem is van.

Figyelt kérdés
egyébként szeretnénk babát,fál éve probálkozunk.
2014. jún. 20. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem tesztelsz??érdemes lenne mett mi nem látunk beléd!! Vagy keresd fel az orvosod!!!
2014. jún. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
felkerestem,de sajna nem tudott fogadni,csak 2hét mulva,tesztet azért nem csináltam még,mert már egy jo párat ellöttem,és mindig csalodás volt,bár ezelött nem voltak ilyen tüneteim,és csak gondoltam rákérdezek,ha valaki járt már igy,mert nem akarom fölöslegesen azt gondolni h terhes vagyok. de ha igy megy tovább akkor pár nap mulva veszek egy tesztet. de azért egy picit reménykedem hátha :) de nem élem bele magam.
2014. jún. 20. 00:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is közvetlenül menzesz előtt lettem terhes
2014. jún. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kesoi peteeresbol fogant a babam,utana megjott,bar csak 2 napig,igy nem gondoltam,hogy terhes vagyok,rosszulleteim sem voltak.A kovetkezo menzim kimaradasakor teszteltem,aztan uh-n mondtak,hogy nagyobb a baba:)
2014. jún. 20. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!