Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én vagyok ilyen zizi?...

Csak én vagyok ilyen zizi? Levágtam ma kisfiam haját, gyönyörű göndör fürtjei volta, kislánynak is nézték. Nagyon melege volt már, de úgy sajnálom.

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, hamarabb visszanő mint gondolnád! Inkább legyen rövid haja, mint nagyon melege, szerintem.
2010. máj. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fiam göndörjeit én is levágattam, aztán az új haj még göndörebb lett:) egy hónap mulva megint vágatni kellett:)
2010. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
az enyémnek közepes mennyiségű haja volt, amúgy kislány, 17 hós, de letoltuk neki csutkára, mert nagyon izzadt szegény. hát, most úgy néz ki mint egy kis buddhista....de majd kinő, és remléhetőleg sűrűbb is lesz, mint az előző. :)
2010. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is levágtam a 9 hónapos fiamnak a haját.Neki nem volt olyan sok haja mint születésekor.Akkor dús fekete haja volt, aztán kihullott a fele és ki is szőkült.Hát nagyon furi volt egy ideig fél cm. hajjal, én is sajnáltam levágni föleg hogy nem akartam ilyen rövidre.
2010. máj. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!