Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Félévest be lehet vinni a...

Félévest be lehet vinni a medencébe a wellness részlegen?

Figyelt kérdés
Nyilván nem áztatnám ki ōt, csak egy pár percre gondolnám. Babaúszásra járunk, de úgy tudom, ott nem klórral fertōtlenítik a vizet. Kisfiú amúgy.
2017. szept. 9. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Ha tisztának látod egyébként a helyet, én bevinnem. Először csak térdig, aztán ha nem lesz semmi kiütés rajta akkor rendesen is(kivéve a buksijat). Mi 8 honaposan voltunk strandon labatlogatni, nagyon elvezte
2017. szept. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
A csendes reszlegre nem vinnem!
2017. szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Csak a gyerekmedencébe, ha van. Nem a tisztaság, hanem a többi vendég kényelme miatt.
2017. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
nem, csak a gyerek részlegre!
2017. szept. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igazából ha hajlamos húgyúti fertőzésre, az már kiderült volna. A fiamnak 2x is volt fél éves kora előtt, őt mi 1 éves korig nem is vihettük nyilvános medencébe.
2017. szept. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A szállodában ahova megyünk, ki van jelölve az idôszak, amikor csak 14 éven felüliek használhatják a wellnesst. Szerintem ez így korrekt, mert én tudom, h nem akkor megyek a gyerekkel, akit meg zavar a gyerekzaj, tudja, mikor menjen ázni. Szóval azt leszámítva, h zavarjuk a többi vendéget, van más oak is annak, h csak a gyerekmedencét javasoltátok?
2017. szept. 9. 22:50
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
4 hos volt a legkisebb mikor eloszor voltunk furdeni vele.5-10 percekre bevittuk a vizbe.nem a gyogyvizbe csak az elmeny medencebe.kezben picit "uszattuk".tetszett neki,baja nem lett.
2017. szept. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

5-ös

"Igazából ha hajlamos húgyúti fertőzésre, az már kiderült volna."


7,5 hónaposan volt először a lányomnak, de akkor rögtön az intenzívre kerültünk miatta. Akkor derült ki a vesetágulat, ami miatt hajlamos. Onnantól 2 éves koráig (most annyi) még 5 alkalommal élveztük a kórház vendégszeretetét.

2017. szept. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Én két hónaposan is vittem már.Semmi baja nem lett!
2017. szept. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as, sajnálom. Akkor van kivétel ezek szerint.
2017. szept. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!