Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babát lehet vinni...

4 hónapos babát lehet vinni wellness szállodába?

Figyelt kérdés

Kislányunk most 2 éves, Vele 3x voltunk már wellness szállodában. 8 hónapos volt, amikor először vittük, élvezte a vizet.

Most született egy kisfiunk, május végén. Szeptember végén mehetnénk 5 napra Debrecenbe, wellness szállodába, remek áron, de nem tudom hogy az addigra 4 hónapos kisfiút be lehet-e vinni a medencébe? Ha igen, mit "illik" rá adni? ( úszópelus fölé )


2012. júl. 28. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Nem, szigorúan tilos! xD Híjjad fel a szállodát!
2012. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Remélem az első nem a pelussal kapcsolatban javasolta a szállodát megkeresni. :S

Igazából viheted,nem hiszem,hogy kimondottan ezért kellene egyeztetned a hotellel.Biztosan van babáknak való medence,ahová be tudsz vele menni.Viszont annyiban problémásabb,hogy ha nem ül még,akkor ugye tartani kell.De simán mehettek vele.Egyébként ha nem így volna,azt a szálloda honlapján jelezniük kellene(én még ilyet nem hallottam egyébként).

Egyebek mellett az ilyen helyeken sokkal jobban odafigyelnek a víz minőségére,mint egy "mezei" strandon;nekem ez a tapasztalatom.

Szerintem bővel elég az úszópelus fölé egy sima fürdőgatyeszt húzni.

2012. júl. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves Első, értékelem a humorodat és üdvözlet a magyartanárodnak a helyesírás miatt :)


Kedves Második, köszönöm, persze, elvileg bababarát hely, van gyerekmedence, csak hogy 4 hónapos, elég kicsi, emiatt problémázok. A nagylánnyal nem lesz gond, azt tudom :)

Köszi! :)

2012. júl. 28. 14:33
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
nekem a védőnőnk azt mondta, hogy egy éves kor alatt nem javasolják a medencés strandolást a különféle fertőzések miatt - még gyengébb az immunrendszerük.
2012. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szia!

mi is 4 hósok vagyunk és múlthéten a rossz idő ellenére elmentünk wellnes fürdőbe és pancsoltunk. semmi baja nem lett. lekopogom:kopp-kopp :)

2012. júl. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi most jöttünk haza 4 hós babánkkal wellness hétvégénkről. Vittünk úszópelust de végül nem vittük vízbe mert rengetegen voltak, főleg abban a medencében, aminek a hőfoka jó volt. Így nem igazán tudtunk mit kezdeni a csöppséggel. Apával felváltva fürödtünk de a pára meg a meleg nagyon zavarta a picúrt, nyűgös volt, így nekünk annyira nem jött be... Én biztos, hogy következő babánál várni fogok ezzel a wellness dologgal. Pedig nagyon nyugis baba egyébként... De jó nyaralást Nektek, ha belevágtok :)
2012. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat pro és kontra, gondolkozunk még. Idő még van szeptemberig.
2012. júl. 28. 21:48
 8/8 A kérdező kommentje:
Hátha valaki visszaolvas: elmentünk végül a wellness szállodába, remek volt! A kisfiut csak 1x vittük be a medencébe, biztos ami biztos alapon, nehogy elkapjon valami fertőzést. Minden rendben történt, alaptalan volt a félelmem.
2012. okt. 15. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!