Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek sok napi fél óra...

Szerintetek sok napi fél óra (babáknak való, zenés) mesenézés egy 10 hónaposnak?

Figyelt kérdés

2017. szept. 14. 13:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, hogy nem sok, de én inkább kihagynám a mozgoképet egy 10 hónaposnál, az idegrendszerük még nem annyira fejlett és rengeteg mást lehet csinálni a filmnézés helyett: zenehallgatás, meseolvasás, diafilm.
2017. szept. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Napi 1 perc is sok egy ekkorának.
2017. szept. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
2-3 éves kor alatt egyáltalán ne nézzen tévét (vagy más mozgóképet).
2017. szept. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem elmegy. Mondjuk jó lenne, ha nem napi rendszerességgel nézne tv-t. Mondjuk lehetne egyik nap a mese, másik nap mese helyett kimenni sétálni, esetleg parkba, hintáztatni, stb. Vagy inkább találj ki valami játékot amivel lefoglalja magát, ha nem érsz rá vele foglalkozni. Az enyém 8 hós, elővettem pár műanyag poharat, kicsi labdákat és azzal szórakozott, hogy hofyan tudja kivenni a kis lasztikak a pohárból, majd visszatenni, ezzel majd 2 órát elvolt. Volt olyan is, hogy szereztem pár kartondobozt, nagyobbakat és lyukat vágtam rájuk, majd összeillesztettem és a pici 1 óráig azokban mászkált, s nekem csak 10 percembe került összeállítani. Legyél kreatív. De ha te a mesét látod jónak, akkor legyen! Te vagy az anyja, te döntesz és neveled legjobb belátásod szerint, nem mi.
2017. szept. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
Irigyellek ha a 10 hónaposod nyugton marad fél órán keresztül.
2017. szept. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
Egyszerre fel ora ? Az rengeteg. Elosztva mar esetleg, bar 10 honaposan nem ertem miert kell tv - hez szoktatni
2017. szept. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
Túl sok inger ez ilyen pici gyerkőcnek, ráadásul felesleges is. Foglald le valami értelmesebbel, max egy kis zenét kapcsolj be a háttérbe.
2017. szept. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23%
egyszerre sok.de pl. elosztva 5.10 percekre már nem vészes
2017. szept. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%
Ha valami nagyon hirtelen jött dolgot kell elintéznem, pl konyhában pakolom a forró tepsiket stb.. akkor mászókában van, tvt bekapcsolom. De max 10 percre.
2017. szept. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

10 hónaposnak? maximum 3-5 perces kis zenés klip.


én nem vagyok tv-ellenes, 2-3 évesen a gyerekem már nagyon sok mesét nézett, 6 évesn és olyan filmeket engedek neki nézni, amin sokan csak csodálkoznak. na de 10 hónaposan? biztos nincs semmi keresnivalója a képernyő előtt.

nem is tudom, mi lehet az a mese, ami egy 10hónaposnak való???

2017. szept. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!