Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnátok nekem mikor mit...

Leírnátok nekem mikor mit ehet a baba?

Figyelt kérdés
Nem hozzátáplálos táblázatot szeretnék,mert az mindegyik más. Inkább arra lennék kiváncsi amit,védőnőtök,gyerekorvos mond. 5 hónapos tápszeres a kisfiam. Már gyümölcsöt eszik.
2010. máj. 27. 08:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Szép lassan bevezetheted neki a zöldségeket, mint pl. répa, krumpli, sütőtök, cukkini, cékla, saláta, ezek az elsők. Nem tudom, milyen gyümiket eszik, de azok közül mehet a barack, körte, alma, banán, majd jöhet a meggy, és ha már eszik zöldségeket is, akkor tehetsz a főzikhez kevés husit is (csirke- és pulykamellet). Ha üvegeset adsz neki, akkor a 4 hónapos kortól valókat adhatod.

Mi azokkal kezdtünk, mivel csak fél üveggel evett meg egyszerre, aztán amikor kitapasztaltam, hogy milyen ízeket szeret, és többet evett, elkezdtem neki én főzni.

2010. máj. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!