Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma elesett a 8 hónaposan...

Ma elesett a 8 hónaposan babám és beütötte a fejét?

Figyelt kérdés
Állt kapaszkodva és elengedte azt ágy szélét aztán elvágódott és a fejét oldalt bevágta a padlóba koppant is egyet. azonnal felsírt, majd felfogtam, és abba is hagyta, utána már semmi baj nem volt. azóta semmi tünet szerencsére, csak félek, hogy nem-e lesz valami, mert bár elvihetném orvoshoz, de szerintem elküldene, mert semmi panasz, nevet , mosolyog, mászik, csinálja amit eddig. Viszont azért nagyot koppant szegénynek a buksija viszont nyoma nincs neki semmi, a kutacs se puklis. vagy érdemes lenne elvinni mert lehet később baj lesz?

2017. szept. 16. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vinném/vittem be soha ilyesmi miatt persze csak ha nincs semmi gyanús a viselkedésében...ha azt látod.hogy "csöndeske", szédeleg, netán hányna akkor vidd be persze nehezíti hogy éjszaka nincs mit figyelni
2017. szept. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Ez minden gyerekkel megesik. Nem fogják műszeres vizsgálat alá venni, a normális viselkedését meg te is meg tudod állapítani, azért kár elvinni.
2017. szept. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké köszönöm, eddig semmi változás szerencsére, alszik szépen, úgy aludt el ahogy szokott cicizett. a kutacsát néztem de olyan mint volt nem duzzadt meg. remélem semmi baj nem lesz. anyósom mondta, hogy lesznek ennél nagyobb esések is :( hát remélem nem
2017. szept. 16. 23:09
 4/4 anonim ***** válasza:
93%

Pedig de..

Rengeteg, komolyabb esés is lesz sajnos nem lehetsz mindig mögötte.. Míg nem lesz stabil a járása rengetegszer fog esni, sokszor szegénykém úgy nézett ki mint akit vernek, kék-zöld foltos/puklis.

Később jobb lesz ha elindul, nekem is sokszor bűntudatom volt meg féltem nagyon, de mióta elindult és már megy stabilan több hónapja sokkal kevesebbszer esik akkor is feláll és megy tovább már nem is sír.. tehát idővel jobb lesz, addig sarokvédőt szerezz be az asztalszélekre és többet sajnos nem tudsz tenni.

2017. szept. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!