Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek Graco Quatrro Tour...

Akinek Graco Quatrro Tour babakocsija van: hány hónapos volt a baba, amikor megemeltétek első fokozatba a háttámlát? Az enyém 5 hónapos, de olyan magasnak tűnik az első fokozat.

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk az van. És igazad van, mert tényleg nagyon magas az első fokozat. Én nem is mertem addig felemelni, míg valamennyire nem tudott ülni. Nálunk ez elég későn volt, mert 8 hósan tudott stabilan ülni. Kb. 7 hós volt, mikor felemeltem. De nekem szerencsém volt, mert télen volt kisebb a lányom és aludni szokott kinn a kocsiban, így egyértelműen le volt engedve teljesen.
2010. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor még én is várok az emeléssel :-)
2010. máj. 27. 17:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen babakocsink van és pont ez a problémám nekem is. Iszonyatosan dühít, hogy az oldalán a fokozatjelölések pedig mást mutatnak, mint ahogyan dönteni lehet. Kár, hogy nem néztem amikor vettük, biztos másikat keresek. Már arra is gondoltam írok nekik egy panaszlevelet, mert akkor ne rajzoljanak ilyen hülyeségeket rá. Pedig olyan jó lenne egy picit megemelni. Nem tudunk sétálni menni, mert a kisfiam nem lát ki belőle és addig ordít míg ki nem veszem, én így pedig el sem indulok vele. Amúgy ő is majdnem 5 hónapos.
2010. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Egy vékonyabb párnát tettem a feje alá én a télen, mert nekem az is gondom volt, hogy úgy éreztem, mintha lejtene lefelé. :S Vagy csak én vagyok hülye...

2010. máj. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Mi 6 hónaposak leszünk holnap,én most emeltem meg első fokozatba.Nekünk nem magas,sőt.Már fekve nem marad meg a törpe,2 hónapja próbálkozik a felüléssel.1-es fokozatban is emelgeti a nyakát,de ettől fentebb még én sem merem állítani,majd ha önállóan tud ülni.Egyébként mi nagyon szeretjük ezt a babakocsit.
2010. máj. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Esetleg, ha rátennétek a hordozót?

Akkor nem is ül, nem is fekszik, magasabban is van, jobban kilát :-D

2010. jún. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen mi is a hordozót tettük rá.Nekem is úgy tűnt amúgy hogy lejt 1 kicsit...

Kb 10 hós volt a fiam amikor először használtam a sportrészt.

2010. jún. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A lanyom utalja a hordozot :(

Uvolt ha beleteszem, igy inkabb fektetve szoktam vinni mindenhova.

Ha sir, hogy nem lat ki, akkor meg kiveszem.Mar olyan vagyok mint Fekete Laci noi valtozata (8kilo a lanyom)

2010. jún. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!