Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te mindig ölbe veszed a...

Te mindig ölbe veszed a hasfájós babádat, amikor a görcsök miatt sír?

Figyelt kérdés
2017. szept. 23. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Miert, te nem ?
2017. szept. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem, mivel a hinta jobban megnyugtatta, mint az ölben rázogatás,

de soha nem hagytam sírni, ha erre gondolsz,

mindig azon voltam hogy segítsek neki. Tornáztatás, pocakmasszázs, ringatás, különböző szerek, hinta...

2017. szept. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen általában az volt a legjobb ha a vállamra raktam is simiztem a hátát körkörösen, de az is sokat segített így főleg apuka cipelte hogy az alkarjára fektette óvatosan nyomást helyezve a pocakra rengeteg puki kijött ezekbe a pózokba :)

De fürdés után is átmasszíroztam olajjal körkörösen a köldöke körül órajárással megegyező irányba.

De miért ez a kérdés te hagyod szenvedni az ágyba? Vagy elkezdtek a rokonok okoskodni hogy elkapatod?

2017. szept. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, mert csak függőlegesben szeretett olyankor lenni.
2017. szept. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Érdekel, hogy más hogy próbál neki segíteni a karba/ölbevételen kívül. Én is vállra veszem, alkaron hassal lefelé tartom, tornáztatom, de sokszor ezek sem segítenek,hátha valakinek van jobb ötlete.
2017. szept. 23. 11:05
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát gondolom már cseppekből kipróbáltál mindent, mi is anno mindent végigjártunk talán espumisan ami segített leginkább, meg tényleg valaki írta fentebb a hinta is nagyon jó segítség volt, abba a picit kagylós ülésbe és ringatásba mindig sikerült bekakilnia meg sok puki is kijött. Gondolom a póz miatt is, én a végén már csak kaki hintának hívtam (szorulásos baba volt) .

De legtöbbet az idő segít persze 3 hónapos korától nálunk megszűntek a hasfájások teljesen utána 2 hónapig nyugi volt míg nem kezdtek el jönni a fogai :)

2017. szept. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

az a klasszik durva konstans hasfájás nincs, csak ha nyűgösebb napokon össze vissza eszik és nehezen büfizik. Akkor jön a felsírás, lábrángatás. Ilyenkor tudjuk hogy neki a legrosszabb, vállra veszem, simogatom a hasát, apja magára köti, éppen mi a legjobb neki. Általában ilyenkor rajtunk alszik el és hasra lerakjuk őt aludni.

7 hetes

2017. szept. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha nekünk nem segít az, hogy hasaltatom alkaron, a tornáztatás sem, akkor vagy szélcső (ha 2. napja nincs kaki) vagy cseresznyemag párna szokott segíteni, persze kézben van addig is.
2017. szept. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Karikas kendoben hordoztam, igy birtam, es azt o is szerette, illetve addig volt hasfajos, ameddig at nemalltunk az orara etetesrol a nagyon gyakori (fel orankenti, vagy akar surubb, korlatozas nelkuli) szopira, illetve en elhagytama tejtermekeket es a tojast az etrendembol. Utana bufiztetni sem kellett.
2017. szept. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Legtöbbször bepólyáztam magzat pózba vagy masszirozni kezdtem. És általában mindig a pólya segített.

Pólya értsd: egy sálamat használtam hozzá és nem csavartam szorosra, csak annyira, hogy kényelmes legyen neki. Egy oktató videón láttuk a módszert.

2017. szept. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!