Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kitti, Imola vagy Dorottya?

Kitti, Imola vagy Dorottya?

Figyelt kérdés

Születendő kislányunknak e három

közül választanánk nevet. Ti melyiket adnátok? Az Imolát lehetne Molli-nak becézni, a Dorottyát pedig Dorkának.


2017. szept. 27. 22:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

Kitti

A Dorottya rettenetes,rotyi,rotty...nem akarnám hogy igy csufoljanak.

Az Imola öreges,nem is szép szerintem

2017. szept. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
94%

13as, azelőtt hogy bárkit is csúfolni kezdesz tanulj meg írni, mert szánalom :-D


Kérdező: A Kittin kívül mind tetszik, talán az Imolát választanám, az ritkább, de vállaható.

2017. szept. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Engem Dorottyának hívnak és még soha sem csúfoltak a nevem miatt. :) A legjobb barátnőm szokott néha Rotyinak hívni, de csak viccből, úgy egy évben egyszer. Az osztálytársaim Dodinak hívnak, a tanárok pedig valamiért állandóan Dorkáznak, úgyhogy igazából már mindenre hallgatok. :D
2018. febr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Engem is Dorottyának hívnak:) Még egyszer sem csúfoltak miatta.

Eddig a rottyanásra nem is gondoltam és nem is hallottam még az elmúlt 20 évem alatt. Ma is tanultam valami újat :D.

Legalább 25 féleképpen becéztek már, de egyikkel sem volt bajom, bár a legjobban a teljes nevem szeretem.

Szerintem szép a Dorottya és örülök,hogy ez a nevem.

Van pár Dóra ismerősöm, de a Dorottyák ritkábbak és ugyanazokat a beceneveket lehet használni mind a kettőnél. Egyébként a Dóra név a Dorottya becéző alakjából önállósult.

Imola kicsit furcsán hangzik, de a Molli becézés aranyos.

A Kitti sem rossz, úgy tapasztaltam karakteresebb lányok szokták viselni.

Azt válaszd amiről úgy érzed,hogy illene a lányodhoz, akár most kicsiként, akár majd később is. Pl. Irénkének hívni egy kisbabát nekem furcsa, az idős nénik jutnak róla eszembe. :D

2018. márc. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

*utolsó vagyok:

még annyi,hogy eddig ahány Dórival találkoztam,mind jófej volt :D

2018. márc. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!